Založiť webovú stránku alebo eShop

Vitajte v sekcii Výmena, ak by ste mali záujem o niektoré z uvedených autogramov, pokojne ma kontaktujte s Vašou ponukou (michal.dominik@chello.sk). Veľmi rád nadviažem spoluprácu, ktorá obohatí naše zbierky autogramov.

VYSVETLIVKY k výmene a výmennému zoznamu:

    F - foto

    K - kartička 10,5x14,5

    0 - iný formát (vizitka, menšia kartička a pod.)

    kategória Nobelova cena - výmena 1:1 (NC = NC)

    kategória Prezidenti a predsedovia vlády - výmena 1:1 (hlava štátu = hlava štátu)

    ostatné kategórie - výmena 1:1 (SR, ČR = SR, ČR, zahraničie = zahraničie, K = K, F = F)

 

NOVINKY NA VÝMENU

04.09.2013 - Yves Fred VINCENT - herec, Francúzsko - K

18.03.2013 - Kjell Magne BONDEVIK - minister zahraničných vecí (1989-90), predseda vlády (1997-00, 01-05), Nórsko - K

15.02.2013 - Peter John HOLLINGWORTH - arcibiskup Brisbane (1990-2001),generálny guvernér (2001-2003), Austrália-K

                   Adnan Mohammad BADRAN - predseda vlády (2005-2005), Jordánsko - K 

21.12.2012 - Nicolae VĂCĂROIU - predseda vlády (92-96). prezident Senatului (00-08), prezident (07-07), Rumunsko - F 

14.12.2012 - Oscar RIBAS I REIG - predseda vlády (1982-1984, 1990-1994), Andorra - K

27.11.2012 - Thorbjorn JAGLAND - predseda vlády (1996-1997), minister zahraničných vecí (2000-2001), Nórsko - F

14.11.2012 - Karin Märta Elisabeth ENSTRÖM - ministerka obrany (2012-), Švédsko - F

12.11.2012 - Jaume BARTUMEU CASSANY - predseda vlády (2009-2011), Andorra - F

08.11.2012 - Česlovas JURŠENAS - prezident Seimas (1992-1996, 2004-2004, 2008-2008), Litva - F

                   Wolfgang GERHARDT - politik FDP, Nemecko - F

05.11.2012 - Pío GARCÍA-ESCUDERO MÁRQUEZ - prezident Senát (2011-), Španielsko - F

18.10.2012 - Georgios Kyriakou IACOVOU - minister zahraničných vecí (1983-1993, 2003-2006), Cyprus - K

17.10.2012 - Tomáš KLUS - spevák, hudobník (gitara), textár, herec, Česká republika - K

                   CÍLOVÁ SKUPINA TOMÁŠE KLUSE - skupina (Jiří Kučerovský - spev, gitara, Petr Škoda - bicie, cajón,

                                                                            Jan Lstiburek - kontrabas), Česká republika - K 

20.08.2012 - John Charles POLANYI - Nobelova cena za chémiu (1986), Kanada - K

!!! (výmena za nositeľa Nobelovej ceny) !!! 

21.06.2012 - Pedro Manuel Mamede PASSOS COELHO - predseda vlády (2011-), Portugalsko - K

!!! (výmena za prezidenta, príp. predsedu vlády)

12.06.2012 - Hamilton Othanel SMITH - Nobelova cena za fyziológiu alebo medicínu (1978), USA - K

!!! (výmena za nositeľa Nobelovej ceny) !!!

04.06.2012 - Marek Marian BELKA - predseda vlády (1997-1997, 2004-2005), minister financií (1997-1997. 2001-2002),

                   Poľsko - K                       !!! (výmena za prezidenta, príp. predsedu vlády) 

28.05.2012 - Sheldon Lee GLASHOW - Nobelova cena za fyziku (1979), USA - K

!!! (výmena za nositeľa Nobelovej ceny) !!!  

24.05.2012 - Raif DIZDAREVIĆ - prezident (1978-1982), minister zahraničných vecí SFRJ (1984-1988), prezident SFRJ     

                                                (1988-1989), Bosna a Hercegovina - K

!!! (výmena za prezidenta, príp. predsedu vlády) !!!

                   Carlos WESTENDORP Y CABEZA - minister zahraničných vecí (1995-1996), Španielsko - 0

10.04.2012 - Richard Edward TAYLOR - Nobelova cena za fyziku (1990), Kanada - F, K

!!! (výmena za nositeľa Nobelovej ceny) !!! 

16.01.2012 - Walter KIEBER - predseda vlády (1974-1978), Lichtenštajnsko - K

!!! (výmena za prezidenta, príp. predsedu vlády) !!! 

14.01.2012 - Diniyar Rinatovich Bilyaletdinov - futbal (Everton F. C.), Rusko - K,K

                     Denis Borisovich Glushakov - futbal (FC Lokomotiv Moscow), Rusko - K

                     Roman Nikolayevich Shirokov - futbal (FC Zenit Saint Petersburg), Rusko - K

                     Alan Yelizbarovich Dzagoev - futbal (PFC CSKA Moscow), Rusko - K

                     Aleksandr Sergeyevich Samedov - futbal (FC Dynamo Moscow), Rusko - K

                     Aleksandr Gennadyevich Anyukov - futbal (FC Zenit Saint Petersburg), Rusko - K

                     Pavel Viktorovich Pogrebnyak - futbal (VfB Stuttgart), Rusko - K

                     Anton Vladimirovich Shunin - futbal-brankár (FC Dynamo Moscow), Rusko - K

                     Aleksandr Genrikhovich Borodyuk - futbal (FC Dynamo Moscow, Schalke 04, SC

                                        Freiburg, Hannover 96, FC Lokomotiv Moscow), Rusko - K

                      Bert van Lingen - futbal-asistent trénera, Holandsko - K

                      Yuri Valentinovich Zhirkov - futbal (PFC CSKA Moscow, Chelsea F. C., FC Anzhi Makhachkala),

                                                   Rusko - K

                       Igor Vladimirovich Denisov - futbal (FC Zenit Saint Petersburg), Rusko - K

10.01.2012 - Elizabeth Helen Blackburn - Nobelova cena za fyziológiu a medicínu (2009), USA - K

!!! (výmena za nositeľa Nobelovej ceny) !!!      

                     Mariclare Costello - herečka, USA - K

03.01.2012 - Gary Richard Herbert - guvernér Utah (2009-), USA - F

                     Jean-Claude Carriere - scenárista, spisovateľ, herec, Francúzsko - K

                     Jyrki Tapani Katainen - minister financií (2007-2011), predseda vlády (2011-), Fínsko -

                                    !!! (výmena za prezidenta, príp. predsedu vlády) !!! 

09.11.2011 - Jens Christian Skou - Nobelova cena za chémiu (1997), Dánsko - K

!!! (výmena za nositeľa Nobelovej ceny) !!! 

24.10.2011 - William Forsyth Sharpe - Nobelova cena za ekonómiu (1990), USA - K

!!! (výmena za nositeľa Nobelovej ceny) !!! 

10.10.2011 - Zubin Mehta - dirigent, India - K

                     Stanislav Palúch - hudobník (husle), SR - K

12.09.2011 - Peter Carpentier - režisér (Komisár Rex), herec, scenárista, USA -

09.09.2011 - Richard Pitterle - politik DIE LINKE, Nemecko - F

                     Per Arvid Emil Carlsson - Nobelova cena za fyziológiu a medicínu (2000), Švédsko - K

!!! (výmena za nositeľa Nobelovej ceny) !!!  

08.09.2011 - Regina Ziegler - producentka, herečka, Nemecko - F

                     ELEMENT OF CRIME (Sven Regener, Jakob Ilja Friderichs, Richard Pappik, David Young) -                      skupina, Nemecko - F

05.09.2011 - Rainer Oleak - hudobník (klavír), hudobný skladateľ, producent, Nemecko - 0

                     Roman Anatoliy Berezovsky – futbal-brankár (FC Khimki), Arménsko – K

                     Arthur Yuspashyan – futbal (FC Pyunik Jerevan), Arménsko – K

                     Sargis Hovsepyan – futbal (FC Pyunik Jerevan), Arménsko – K

                     Robert Arzumanyan – futbal (Jagellonia Bialystok), Arménsko – K

                     Arthur Yedigaryan – futbal (FC Pyunik Jerevan), Arménsko – K

                     Marcos Pinheiro Pizzelli – futbal (FC Metalurh Donetsk), Brazília – K

                    Gevorg Ghazaryan – futbal (FC Metalurh Donetsk), Arménsko – K

                    Artur Sergeyevich Sarkisov – futbal (FC Lokomotiv Moscow), Arménsko-K

                    Yura Movsisyan – futbal (FC Krasnodar), Arménsko – K

                    Artak Yedigaryan – futbal (FC Pyunik Jerevan), Arménsko – K

                    Henrikh Mkhitaryan – futbal (FC Shakhtar Donetsk), Arménsko – K

                    Levon Hayrapetyan – futbal (Lechia Gdańsk), Arménsko – K

                    Gevorg Kasparov – futbal-brankár (FC Mika Yerevan), Arménsko – K

                    Karlen Mkrtchyan – futbal (FC Metalurh Donetsk), Arménsko – K

                    Vardan Minasyan – futbal (FC Pyunik Jerevan, FC Lokomotiv Saint Petersburg), Arménsko – K

31.08.2011 - Heike Wiehle-Timm - dramaturgička, producentka, Nemecko - F

30.08.2011 - Kerstin Stutterheim - autorka, režisérka, Nemecko - F

26.08.2011 - Heinz Hölscher - kameraman, Nemecko - K

22.08.2011 - Jeanine Meerapfel - režisérka, scenáristka, Nemecko - F (film)

                     Dorothee Schön - scenáristka, Nemecko -

15.08.2011 - Axel de Roche - režisér, kameraman, Nemecko - K

12.08.2011 - Ulrich Limmer - producent, scenárista, Nemecko - F

08.08.2011 - Helmut Heinrich Waldemar Schmidt - spolkový kancelár (1974-1982), Nemecko - K

                                    !!! (výmena za prezidenta, príp. predsedu vlády) !!! 

                     Karl Moersch - politik FDP/DVP, novinár, Nemecko - K

05.08.2011 - Niko von Glasow - producent, režisér, Nemecko - 0

NOBELOVA CENA – NOBEL PRIZE

Roger Charles Louis Guillemin– medicína (1977),Francúzsko-K

Dudley Robert Herschbach - chémia (1986), USA - K

Leon Neil Cooper - fyzika (1972), USA - K

John Charles Polanyi - chémia (1986), Kanada - K

Sheldon Lee Glashow - fyzika (1979), USA - K

Hamilton Othanel Smith - fyziológia, medicína (1978), USA - K

Richard Edward Taylor - fyzika (1990), Kanada - F, K

Elizabeth Helen Blackburn - fyziológia, medicína (2009), USA - K

Jens Christian Skou - chémia (1997), Dánsko - K

Roger Bruce Myerson - ekonómia (2007), USA - K,K

William Forsyth Sharpe - ekonómia (1990, USA - K

Per Arvid Emil Carlsson - Nobelova cena za fyziológiu a medicínu (2000), Švédsko - K

Harry Max Markowitz – ekonómia (1999), USA – K

Phillip Warren Anderson – Nobelova cena za fyziku (1977),USA-K

John Warcup Cornforth–Nobelova cena za chémiu(1975),Austr.-K

Robert Merton Solow – Nobelova cena za ekonómiu (1987),USA-K

Douglass Cecil North – Nobelova cena za ekonómiu (1993),USA-F

Kenneth Joseph Arrow–Nobelova cena za ekonómiu(1972),USA-K

Robert Carhart Merton–NC za ekonómiu (1997), USA–0,0

Jack Steinberger – Nobelova cena za fyziku (1988), USA – K

Ada E. Yonath – Nobelova cena za chémiu (2008), Izrael - K

John Bennett Fenn–Nobelova cena za chémiu (2002), USA–K

Robert Huber – Nobelova cena chémiu (1988), Nemecko – F

Norman Foster Ramsey–Nobelova cena za fyziku (1989),USA-K

Peter Charles Doherty–Nobel.cena za medicínu (96), Austr.-K

Erwin Neher – Nobelova cena za medicínu (1991), Nemecko – F

Bert Sakmann–Nobelova cena za medicínu (1991), Nemecko - F

Frederik Willem de Klerk – prezident (1989-94), Nob. cena za mier (1993), JAR – F, K

David J. Gross – Nobelova cena za fyziku (2004), USA – F

Frank Wilczek - Nobelova cena-fyzika (2004) – F

Elie Wiesel - Nobelova cena za mier (1986),  USA – K

Desmond Mpilo Tutu-biskup,Nobel.cena za mier,Juhoafrická rep.- F

 

PREZIDENTI, PREDSEDOVIA VLÁDY

Walter Kieber - predseda vlády (1974-1978), Lichtenštajnsko - K

Sergey Stepanovich Ling - predseda vlády (1996-2000), Bielorusko - K

Vladimir Vasilevich Yermoshin - predseda vlády (2000-2001), Bielorusko - K

Jadranko Prlić - minister zahraničných vecí (1996-01), predseda vlády Herceg-Bosna (92-96), Bosna a Hercegovina-K

Paul Dijoud - predseda vlády Monako (1994-1997), Francúzsko - K

Alenka Bratušek - predsedníčka vlády (2013-2014), Slovinsko - K

Dragan Čović - prezident (2003-2003, 2003-2004), Bosna a Hercegovina - F

José María Alfredo Aznar López - predseda vlády (1996-2004), Španielsko - K

Luigi Lonfernini - kapitán regent (1971-1971, 2001-2001), San Marino - K

Catalin Predoiu - minister spravodlivosti (08-12),zahraničných vecí (09-09),predseda vlády (2012-02),Rumunsko-F,K

Mohamed Lemine Ould Guig - predseda vlády (1997-1998), Mauritánia - K

Radivoje Brajović - predseda vlády (1982-1986), prezident (1986-1988), Čierna Hora - K

Marinko Čavara - prezident Federation of Bosnia and Herzegovina (2015-), Bosna a Hercegovina - K,F

László Kövér - prezident National Assembly (2010-), prezident (2012-2012), Maďarsko-F

Skender Gjinushi - m.školstva(87-91),prez.parlamentu(97-01),prezident(97),podpredseda vlády (02-05),Albánsko-K

Mladen Ivanić-preds. vlády Republika Srpska(01-03),min.zahr. vecí(03-07),prezident(14-),Bosna a Hercegovina-K,K

Beriz Belkić - prezident (1999-2000), Bosna a Hercegovina - K

Tome Bukleski - prezident (1984-1985), Macedónsko - F,F, K

Mustafa Mujezinović - predseda vlády Federation of Bosnia and Herzegovina (2009-2011),Bosna a Hercegovina-K

Vladimir Šoljić - prezident Federation of Bosnia and Herzegovina (1997-1997), Bosna a Hercegovina - K

Mateja Matevski - spisovateľ, literárny a divadelný kritik, prekladateľ, prezident (1986-1986), Macedónsko-K

Tshering Tobgay - predseda vlády (2013-), Bhután - K

Nikola Poplašen - prezident Republika Srpska (1998-1999), Bosna a Hercegovina - K

Christophe Laurent Roger Kolo - predseda vlády (2014-2015), Madagaskar - K

Gligorie Gogovski - predseda vlády (1986-1991), Macedónsko - F,K

Marie-Louise Coleiro Preca - ministerka sociálnych vecí (2013-2014), prezidentka (2014-), Malta - K

Vojislav Mihailović - starosta Belehrad (1999-2000), prezident (2004-2004), Srbsko - K

Zoran Lilić - prezident National Assembly (1993-1993), prezident Juhoslávia (1993-1997), Srbsko - K,K,K,K

Abhisit Vejjajiva - predseda vlády (2008-2011), Thajsko - K

Ugo Mifsud Bonnici - prezident (1994-1999), Malta - K

Mizengo Kayanza Peter Pinda - predseda vlády (2008-), Tanzánia - K

Zoran Andelković - predseda vlády Kosovo (1998-2002), Srbsko - K

Mile Akmadžić - predseda vlády (1992-1993), Bosna a Hercegovina - F,F,K

Alfredo Félix Cristiani Burkard - prezident (1989-1994), Salvador - K

Apostolos-Athanasios "Akis" Tsochatzopoulos - minister vnútra (87-89,93-95), dopravy( 89-90), obrany (96-01),

                                                                         predseda vlády (96-96), Grécko - K

Jan Fischer - predseda vlády (2009-2010), Česká republika - K

Vilson Ahmeti - predseda vlády (1991-1992), Albánsko - F,K

Milan Panić - predseda vlády Juhoslávia (1992-1993), podnikateľ, Srbsko - K

Michael Daniel Higgins - prezident (2011-), Írsko - K

Ivy Leona Dumont - generálna guvernérka (2001-2005), Bahamy - F,K

Savo Klimovski - prezident Assembly (1998-2000), prezident (1999-1999), Macedónsko-K,F

Arnold Koller - prezident (1990-1990, 1997-1997), Švajčiarsko - F

Serafim Urechean - starosta Chisinau (1994-2005), predseda vlády (1999-1999), Moldavsko-F,K

Charles Angelo Savarin - prezident (2013-), Dominika - F

Kjell Stefan Löfven - predseda vlády (2014-), Švédsko - F

Victor Ciorbea - predseda vlády (1996-1998), starosta Bukurešť (1996-1996), Rumunsko - K

Fatmir Sejdiu - prezident (2006-2010), Kosovo - K

Nebojša Radmanović - prezident (2006-2007, 2008-2009, 2010-2011, 2012-2013), Bosna a Hercegovina - K

Nataša Mičić - prezidentka National Assembly (2001-2004), prezidentka (2002-2004), Srbsko - K

Željko Komšić - prezident (2007-2008, 2009-2010, 2011-2012, 2013-2014), Bosna a Hercegovina - K

Boško Krunić - prezident Prezídia zväzu komunistov Juhoslávie (1987-1988), Srbsko - K

Ivica Dačić - minister vnútra (08-12), predseda vlády (2012-2014), ministzer zahraničných vecí (2014-), Srbsko - K

Mirko Cvetković - predseda vlády (2008-2012), minister financií (2007-2008, 2011-2012), Srbsko - K

Marin Raykov - minister zahraničných vecí (2013-2013), predseda vlády (2013-2013), Bulharsko-K

Julia Eileen Gillard - predsedníčka vlády (2010-2013), Austrália - 0,K

Charles Michel - predseda vlády (2014-), Belgicko - F

Predrag Marković - prezident National Assembly (2004-07), prezident (2004-04), minister kultúry (2011-12), autor, historik, Srbsko - K,F

Claudette Antoine Werleigh - ministerka zahraničných vecí (1994-1995),predsedníčka vlády (1995-1996),Haiti - K

Danilo Türk - prezident (2007-2012), Slovinsko - K

Algirdas Butkevičius - predseda vlády (2012-, Litva - F

Miloš Zeman - predseda vlády (1998-2002), prezident (2013-), Česká republika - K,K

Jusuf Zejnullahu - predseda vlády (1989-1991), Kosovo - K

Khandu Wangchuk - predseda vlády (2001-2002, 2006-2007), minister zahraničných vecí (2003-2007), Bhután - K

Indrek Toome - predseda vlády (1988-1990), Estónsko - K

Ivo Josipović - prezident (2010-), právnik, hudobný skladateľ, Chorvátsko - K,K

Janez Zemljarič - predseda vlády (1980-1984), podpredseda vlády SFRJ (1984-1989), Slovinsko - K

Sranko Radmilović - predseda vlády (1989-1991), Srbsko - K

Desimir Jevtić - predseda vlády (1986-1989), Srbsko - F,K

Jozef Moravčík-predseda vlády(94-94),minister zahr. vecí ČSFR (92-92),minister zahr.vecí(93-94),Slovenská rep.- F

Édith Cresson - predsedníčka vlády (1991-1992), komisárka EÚ (1995-1999), Francúzsko - K

Benjamin Netanyahu - predseda vlády (1996-1999, 2009-), minister zahraničných vecí (02-03, 12-), Izrael - 0 

Kare Isaachsen Willoch - predseda vlády (1981-1986), Nórsko - K,K

César Augusto Gaviria Trujillo - prezident (1990-1994), Kolumbia - K

Janez Stanovnik - prezident (1988-1990), právnik, ekonóm, Slovinsko - K,F

Dušan Čkrebić - predseda vlády (1974-1978), prezident (1984-1986), Srbsko - K,K

Nebojša Čović - starosta Belehrad (1994-1997), podpredseda vlády (2001-04), predseda vlády (2003-2003), Srbsko - K

Kjell Magne Bondevik - minister zahraničných vecí (1989-1990), predseda vlády (1997-2000, 2001-2005), Nórsko - K

Adnan Mohammad Badran - predseda vlády (2005-2005), Jordánsko - K

Peter John Hollingworth - arcibiskup Brisbane (1990-2001), generálny guvernér (2001-2003), Austrália - K

Nicolae Vacaroiu - predseda vlády (1992-1996), prezident Senatului (2000-08), prezident (2007-07), Rumunsko - F

Oscar Ribas i Reig - predseda vlády (1982-1984, 1990-1994), Andorra - K

Thorbjorn Jagland - predseda vlády (1996-1997), minister zahraničných vecí (2000-2001), Nórsko - F

Jaume Bartumeu Cassany - predseda vlády (2009-2011), Andorra - F

Pedro Manuel Mamede Passos Coelho - predseda vlády (2011-), Portugalsko - K

Raif Dizdarević - prezident (1978-1982), minister zahraničných vecí SFRJ (1984-1988), prezident SFRJ (1988-1989), Bosna a Hercegovina - K

Marek Marian Belka - predseda vlády (1997-1997, 2004-2005), minister financií (1997-1997, 2001-2002), Poľsko-K

Robert Fico - predseda vlády (2006-2010, 2012-), SR - F

Jiří Paroubek - predseda vlády (2005-2006), Česká republika - F

Joan Martí i Alanis (1928-2009) - biskup Seo de Urgell (1971-2003), Španielsko - F

Franz Vranitzky - spolkový kancelár (1986-1997), Rakúsko - F

Jóannes Eidesgaard -predseda vlády Faerské ostrovy (2004-2008), Dánsko - F

Antoni Martí Petit - predseda vlády (2011-), Andorra - F

Andreas Antonius Maria "Dries" van Agt - minister spravodlivosti (1971-1977), predseda vlády (1977-1982), minister zahraničných vecí (1982), Holandsko - K

Boutros Boutros-Ghali - generálny tajomník OSN (1992-1997), Egypt - K

Ruud F. M. Lubbers - predseda vlády (1982-1994), Holandsko - K

Michael Hardie Boys - generálny guvernér (1996-2001), Nový Zéland - K

Abdou Diouf - predseda vlády (1970-1980), prezident (1981-2000), Senegal - K

Paul Edgar Philippe Martin - minister financií (199-2002), predseda vlády (2003-2006), Kanada - K

Mátyás Szürös - prezident (1989-1990), Maďarsko - K

Mark Eyskens - predseda vlády (

Gjorge Ivanov - prezident (2009-), Macedónsko - K

Valdis Zatlers - prezident (2007-2011), Lotyšsko - F

Eugenijus Gentvilas - predseda vlády (2001-2001), Litva - K,0

Sabine Bergmann-Pohl - prezidentka NDR (1990-1990), prezidentka Volkskammer (1990-1990), ministerka pre zvláštne úlohy (1990-1991), Nemecko - F

Odvar Nordli - predseda vlády (1976-1981), Nórsko - K,K

Eveline Widmer-Schlumpf - prezidentka (2012), ministerka spravodlivosti (2008-), Švajčiarsko - F

Milan Kučan - prezident (1991-2002), Slovinsko - K

Jyrki Tapani Katainen - minister financií (2007-2011), predseda vlády (2011-), Fínsko - F

Colville Norbert Young - generálny guvernér (1993-), Belize - F

Avril Phaedra Douglas „Kim“ Campbell – predsedníčka vlády (93),Kanada – F

Gediminas Vagnorius – predseda vlády (91-92,96-99), Litva-K

Gösta Ingvar Carlsson–predseda vlády(86-91,94-96),Švédsko-K

Alfred Gusenbauer–spolkový kancelár (2007-2008),Rakúsko-K

Yves Camille Désiré Leterme–predseda vlády(2008),Belgicko-F

Vaira Vike-Freiberga-prezidentka (1999-2007), Lotyšsko-K

John Winston Howard–predseda vlády(1996-2007),Austrália-K

David Charles Waddington–min. vnútra (89-90), guv.Bermudy (92-97), Veľ. Británia - K

Halldór Ásgrímsson – predseda vlády (2004-2006), Island – K

Anthony Charles Lynton „Tony“Blair–preds.vlády(97-07),GB-K

Peter Carrington - generálny tajomník NATO, Veľká Británia-K

Gerhard Schröder  - spolkový kancelár  (98-05), Nemecko – F

Jerzy Buzek – predseda vlády (97-01), Poľsko – K

Benjamin Netanyahu – predseda vlády (96-99), Izrael – 0

Helmut Kohl-spolkový kancelár (1982-1998), Nemecko - F

Helmut Schmidt - spolkový kancelár (1974-1982), Nemecko - K,K

Anker Jorgensen - predseda vlády (1972-1973, 1975-1982), Dánsko - K

Horst Köhler – prezident (2004-10), Nemecko – F,F,F,F

Heinz Fischer - prezident, Rakúsko - F

Moritz Leuenberger – prezident (2001, 2006), Švajčiarsko – F,F

Ólafur Ragnar Grimsson - prezident, Island – K

Hans Brunhart - býv. predseda vlády, Lichtenštajnsko - K

Harri Hermanni Holkeri-predseda vlády (1987-1991) (zom. 2011). Fínsko - K

Nicholas Joseph Orville Liverpool - prezident (2003- ), Dominika - K

HERCI – ACTORS,ACTRESSES

Michel Muller – herec, scenárista, režisér, Francúzsko – K

Lembit Ulfsak – herec, Estónsko – F,F

Keith Ian Carradine – herec, USA – K

Tomáš Maštalír – herec, SR – F

Bransilav Bystriansky – herec, SR - F

Matthew Modine – herec, USA – K

Rufus Frederik Sewell – herec, Veľká Británia – K

Rupert James Hector Everett – herec, Veľká Británia – K

Freddie Fox – herec, Veľká Británia – K,K

Cal MacAninch – herec, Veľká Británia – K

Ben Hardy – herec, Veľká Británia – K

Tom Colley – herec, Veľká Británia – K

Haydn Gwynne – herečka, Veľká Británia – K

Julia Aleksandrovna Vysotskaya-herečka, moderátor, Rus-F,K

Victor Lanoux – herec, producent, scenárista, Francúzsko – K

Renate Delfs – herečka, spisovatelka, Nemecko – K

Anna Šišková – herečka, SR – F

Juraj Kemka – herec, SR – F

Richard Wayne „Dick“ van Dyke – herec, spevák, USA-K

Dany Saval – herečka, Francúzsko – K

Rolv Helge Wesenlund – herec, spevák, spisovateľ, Nórsko-F

Margarethe Tiesel – herečka,Rakúsko – K

Gordana Gadžić – herečka, Srbsko – K

Ksenija Marinković – herečka, Chorvátsko – K

Ecija Ojdanić – herečka, Chorvátsko – K

Iva Babić – herečka, Chorvátsko – K

Christian Burgess – herec, Veľká Británia – K

Sarah Miles – herečka, Veľká Británia – K,F

Valérie Kaprisky – herečka, Francúzsko – K

Rene Marie Russo – herečka, modelka, USA – K,F

Hugh Anthony Quarshie – herec, Veľká Británia – F

Samuel Pack „Sam“ Elliott – herec, USA – K

David Michael Hasselhoff – herec, spevák, producent, USA-F

Claire Bloom – herečka, Veľká Británia – K

Jan Nowicki – herec, Poľsko – K

Otto Melies – herec, Nemecko – K

Jerry Lewis-herec, komik, spevák, producent, režisér,USA-F

Shawn Nichols Weatherly–herečka, Miss USA 1980, USA-K

Anne Jeffreys – herečka, speváčka, USA – F,F

Mike Krüger – herec, komik, spevák, Nemecko – F,F

Alun Armstrong – herec, Veľká Británia – K

Anouk Aimée – herečka, Francúzsko – F

Vladimír Kobielsky – herec, SR – F

Andreas Mannkopff – herec, Nemecko – K

Richard Vincent „Dick“ van Patten (+2015) – herec, USA-F,K

Philip Jackson – herec, Veľká Británia – K

Anthony Nikolchev – herec, režisér, scenárista, USA – F,K

Olgierd Lukaszewicz – herec, Poľsko – K,K

Stepfanie Kramer – herečka, speváčka, spisovateľka, USA – K

Robert Pugh – herec, Veľká Británia – K

Maia Emilia Ninel Morgenstern – herečka, Rumunsko, K

Valérie Lemercier-herečka,režisérka,speváčka,Francúzsko-F,K

Jonathan Hyde – herec, Veľká Británia – K

Robert Paul Hirsch – herec, Francúzsko – F

Manfred Lukas-Luderer – herec, režisér, Rakúsko-F,K

Christian Wolff – herec, Nemecko – F

Klaus Mikoleit – herec, Nemecko – F

Gideon Singer –herec, Irael – K

Gunnar Thor Karl Möller – herec, Nemecko – F,K

Christoph Bantzer –herec, Nemecko – F

Margaret O´Brien – herečka, USA - K

María del Pilar Bardem Munoz – herečka, Španielsko-K

Horst Janson – herec, Nemecko – F,F

Beate Marie Eriksen – herečka, režisérka, Nórsko – F,K

Jorga Kotrbová – herečka, ČR – F

Rupert Graves – herec, Veľká Británia - F,K

Aldona Jankowska – herečka, Poľsko – F

Yves Fred Vincent – herec, Francúzsko - K

Ivana Andrlová – herečka, ČR –K

Zuzana Bydžovská – herečka, ČR – K,K,K

Lucia Siposová – herečka,moderátorka,apeváčka,SR-K,F

Diana Mórová – herečka, SR – K

Chantal Poullain-Polívková - herečka, Francúzsko – K

Marián Labuda ml. – herec, SR – K,K

Matej Landl – herec, SR – K

Klára Jandová – herečka, ČR – K

Markéta Hrubešová – herečka, modelka, ČR – K

Soňa Valentová – herečka, SR – K

Jana Švandová – herečka, ČR – K

Pavel Trávníček – herec, moderátor, režisér, ČR – K,K

Ľubomír Bukový – herec, SR – K,K

Emil Horváth ml. – herec,režisér, pedagog, SR – K,K

Dušan Cinkota – herec, SR – K

Richard Stanke – herec, SR – K,K

Jan Kraus – herec, moderátor,režisér, ČR – K

Miroslav Noga – herec, spevák, moderátor, SR – K,K

Jiří Langmajer – herec, ČR – K

Martin Huba – herec, režisér, SR – K,K

Emília Vášáryová – herečka, SR – K

Zuzana Tlučková – herečka, SR - K

Husein Čokić-herec (Winnetou I.),Bosna a Herceg. – K,K

Stanislav Zindulka – herec, Česká republika – K

Mariclare Costello – herečka, USA - K

Julia Ann „Julie“ Harris (zom. 2013) – herečka, USA – K

Michael Brandner – herec, Nemecko – F

Jarmila Hittnerová-Frličková - herečka, speváčka, SR – K

Judita Hansman – herečka, SR – K

Martin Vanek – herec, moderátor, SR – K,K

Roman Vojtek – herec, ČR – K

Naďa Konvalinková – herečka, ČR - K

Danica Jurčová – herečka, SR – K

Maja Velšicová – humoristka, herečka, SR – K

Senta Berger – herečka, producentka, Nemecko – K,K

Naďa Konvalinková – herečka, ČR – K

Vladimír Kratina – herec, ČR – K,K,K

Radoslav Brzobohatý – herec, ČR - F

Kateřina Velebová – herečka, ČR – K

Michal Roneš – herec, ČR – K

Paulo „Paul“ Reis Maquina American–herec,moder.,Angola-K

Pavlína Mourková – herečka, ČR – K

Vojtěch Hájek – herec, ČR – K

Tomáš Racek – herec, ČR – K,K

Marcela Vilhanová – herečka, speváčka, hudebníčka, SR – K

Richard Felix – herec, spevák, hudobník, SR – K

Přemysl Pálek – herec, ČR – K

Andrea Marek Martvoňová – herečka, speváčka, SR –K

Eva Pavlíková – herečka, SR – K

Anton Živčic – herec, SR - K

Pavel Zedníček – herec, ČR – K,K

Jana Paulová – herečka, speváčka, ČR – K

Jan Aleksander Englert – herec, režisér, Poľsko – 0

Jodie Auckland Whittaker – herečka, Veľká Británia – K

Milena Steinmasslová – herečka, ČR – K

Tereza Herzová-Pokorná – herečka, ČR – K

Ondřej Kepka – herec (Arabela), režirés, ČR – K,K

Roman Skamene – herec, ČR – K

Mária Kráľovičová – herečka, SR – K

Ján Greššo – herec, SR – K

Jiří Strach – herec, režisér, ČR – K

Martin Písařík – herec, ČR – K

Jaroslav Šmíd – herec,ČR - K

Michael Hofbauer – herec, divadelný technik, ČR – K,K

Michal Dymek – herec, ČR – K

Milka Zimková – herečka, spisovatelka, scenáristka, SR – K,K

Rafael Spregelburd – herec, Argentína - K

Andrzej Lapicki – herec, režisér, Poľsko – K

Günther „Gunkl“ Paal – herc, kabaretný umelec, Rakúsko-F

František Kovár – herec, SR – K,K

Szidi Tobias – herečka, speváčka, SR – K

Václav Postránecký – herec, ČR – K

Ľubomír Roman – herec, min.kultúry (2004), SR - K

Soňa Norisová – herečka, speváčka, SR - K

Jaromír Hanzlík – herec, ČR - K

Dorota Nvotová – herečka, speváčka, SR – K,K,K

Labina Mitevska – herečka, Macedónsko – K

Štefan Bučko – herec, SR – K

Marián Geišberg – herec,spevák, SR-K,K

Slávka Halčáková – herečka, SR – K

Jurgen Delnaet – herec,Belgicko - K

Igor Adamec – herec, moderátor, SR – K

Michal Gučík – herec, podnikatel, SR – K

Ulrich Blum – herec, režisér, Švajčiarsko – K

Michael Joseph Farrell – herec, producent, USA – K

Jiří Lábus – herec, ČR – K,K

Ivanka Devátá - herečka, ČR – K

Marek Eben – herec, moderátor, spevák, ČR – K

Ján Jiráň – herec, ČR – K

 

Eliška Balzerová – herečka, ČR – K

Lubomír Lipský – herec, ČR – K

Petr Nárožný – herec, ČR – K

Magda Vášáryová – herečka, SR – K,K

Vladimír Černý – herec, SR – K,F

Zuzana Kronerová – herečka, SR – K

Boris Farkaš – herec, SR – K,K,K

Marta Sládečková – herečka, SR – K,K,K

Louis Jameson - herečka, Veľká Británia - K

Leopold Haverl - herec, SR – K,K

Ben Kingsley - herec, Veľká Británia – K

Tatiana Kulíšková - herečka, SR - K

Monika Radványiová - herečka, moderátorka, SR – K

Andrea Timková - herečka, moderátorka, SR - K

Milada Rajzíková - herečka, SR - K

Juraj Sarvaš - herec, SR - K

Dagmar Veškrnová-Havlová - herečka, ČR - K,K,K

Alfréd Swan - herec, SR - K

Oliver Andrássy - humorista, SR - K

Miroslav Noga - herec, spevák, humorista, SR - K,K

Jana Preissová - herečka, ČR - K

Eva Krížiková - herečka, SR - K

Juraj Slezáček - herec, SR - K

Dušan Tarageľ - herec, SR - K,K                           

Bibiana Ondrejková - herečka, moderátorka, SK – K

Magda Paveleková - herečka, SK - K

Zuzana Fialová - herečka, SR - K

Henrieta Mičkovicová - herečka, SR - K

Vladimír Hajdu - herec, SR - K,F

Jozef Vajda - herec, SR - K,K

Pavol Mikulík – herec (zom.2007),  SR - K

Štefan Kvietik - herec, SR - K,K

Štefan Skrúcaný - herec, moderátor, SR - K          

Karol Čálik - herec, 0,K

Ivan Vojtek - herec, SR - 0,K,K

Pavel Zedníček - herec, ČR - K

Rastislav Piško - humorista, SR - 0

HUDBA - MUSIC

Zubin Mehta - dirigent, India - K

Naďa Urbánková - speváčka, herečka, ČR - K

Jan Nedvěd - spevák, hudobník (gitara), hudobný skladateľ, ČR - K,K

Ladislav "Laco" Lučenič - hudobník (basgitara), spevák, producent, SR - K

Jadranka Ivaniš "Yaya" - speváčka, JINX - Chorvátsko - K

Gordan Muratović "Coco Mosquito" - hudobník (gitara), JINX, hudobný skladateľ, textár, Chorvátsko - K

Monika Absolonová - speváčka, herečka, ČR - K,K

Lucianna Krecarová "Anna K" - speváčka, hudobná skladateľka, ČR - K

Simon Chalk - dirigent, Veľká Británia - K

Bára Basiková - speváčka, ČR - K,K

Richard Šimurka - hudobník (saxofón, flauta), The Susie Haas Band, SR  K

Juraj Kochan - hudobník (gitara), The Susie Haas Band, SR - K

Vladimír Mišík - spevák, hudobník (gitara), ČR - K

Marie Rottrová - speváčka, hudobníčka (klavír), hudobná skladateľka, textárka, moderátorka, ČR - K

Tomáš Dvořák "Floex" - hudobník, ČR - K

Vag Papian - hudobník (klavír), dirigent, Arménsko - K

Tomáš Klus - spevák, hudobník (gitara), textár, herec, Česká republika - K

CÍLOVÁ SKUPINA TOMÁŠE KLUSE - skupina (Jiří Kučerovský - spev, gitara, Petr Škoda - bicie, cajón, Jan Lstiburek - kontrabas),

                                                   Česká republika - K

Rainer Oleak - hudobník (klavír), hudobný skladateľ, producent, Nemecko - 0

Juraj Haško – hudobník, SR – K

Michal Žáček – hudobník(saxofón), ČR – K,K

Lucie Vondráčková – speváčka, herečka, ČR – K,K

Jiří Pracný – hudobník, ČR – K

Jiří Pracný+Petra Černocká – hudobník, speváčka, ČR - K

Marta Kubišová – speváčka, ČR – K

COLLEGIUM MUSICUM (František Griglák-gitara, Fedor Frešo-basgitara, Martin Valihora-bicie) – skupina, SR – K

HUD.SKUPINA KARLA ŠTOLBU(Karel Štolba-klavír,Omar Khaouaj-gitara,Ivan Habernal-kontrabas,Robert Štolba-bicie),ČR-K

ARAKAIN – skupina (Jan Toužimský, Jiří Urban, Miroslav Mach, Zdeněk Kub, Lukáš Doksanský), ČR – K

AC+ - skupina (Juraj Trebuľa, Vlado Novák), SR - K

Martin Geišberg – hudobník-gitara, spevák, UMK, SR – K

Patrik Pačes – hudobník-bicie, perkusie, UMK, SR – K

Kristína Peláková – speváčka, SR – K

Varhan Orchestrovič Bauer – hud.skladateľ, dirigent, ČR – K,K

Roman Galvánek – spevák OBD, modetáror, SR – K,K

Petra Černocká – speváčka, ČR – K

Kamil Mikulčík – spevák, herec, SR – K

Svetlana Rymarenko – speváčka, SR – K

Viliam Csontos – spevák, herec, SR – K

Jiří Stivín – hudobník, skladateľ, ČR –K,K,K

Slavomír Košecký – spevák, SR – K

Branislav Kostka – dirigent, SR - K

Matthias Kostya – spevák, herec, Nemecko – F

Peter Sebastian – spevák, textár, moderátor, Nemecko – F

Ján Kuric – spevák (VIDIEK), SR - K

Teemour Diop-Mambéty – hudobník, skladateľ, Senegal - K

Jožka Černý – spevák, ČR – K,0

Peter Graus - hudobník B3, SR - K

Jiří Korn – spevák, ČR – K

AYA(B.Lettrich,V.Kubala,M.Tománek,R.Pažej,S.Vandlík),SR-F

HELLOWEEN(Markus Grosskopf,Sascha Gerstner),Nemecko-0

Zdeno Sychra - spevák, herec, SR - K

Marcella Molnárová - speváčka, SR - K

Ján Pallo - spevák, SR - K

Bohuš Matuš - spevák, ČR - K

Anna Benková - speváčka, SR - K

Slavomír Benko - spevák, SR - K

SENZUS (I.Fekete,D.Hergott,P.Peschl) - skupina, SR - K

Ladislav Slovák - dirigent (zom. 1999), SR - 0

Jozef  Búda - zbormajster, SR - 0

Ewald Danel - hudobník-husle, SR - K

Daniel Porubský - spevák, SR - K

Zuzana Martinsen - speváčka, SR - K

Iveta Bartošová - speváčka, ČR - K

Gabriela Partyšová-Rebeka - speváčka, ČR - K

Miko Hladký - spevák, Gladiator, SR - K

Martin Marinčák - hudobník-basgitara, SR - K

Miroslav Žbirka - spevák, SR - K

Robo Papp - spevák, SR - 0

Vilém Čok - spevák, ČR - K,K

Costa a Lucas Cordalis - speváci, Nemecko - F

Václav Patejdl - spevák, hudobník, SR - K

NO  NAME - skupina (V.Gutray, Z.Šallai, R.Timko, I.Timko, Ivan Timko, Timko), SR - K

ARZÉN (2 členovia) - skupina, SR - K,K

Silvia Šeptáková - speváčka, SR - K

Marcel Buntaj - hudobník-bicie, SR - K

Pavol Hric - hudobník, SR - K

HOKEJ – ICE-HOCKEY

Kwon Tae-an - Borlänse HF, Južná Kórea - K

Kim Sang-wook - Anyang Halla, Južná Kórea - K

Gerhard Unterluggauer - SV Villach, Rakúsko - K

Robert Lukas - EHC Black Wings Linz, Rakúsko - K

Tomáš Rolinek - HC Moeller Pardubice, ČR - K

Vladislav Baláž - Dukla Trenčín, MsHK Žilina, SR - K 

Alois Hadamczik - tréner, ČR - K

Niko Klaus  Petteri Kapanen–Dallas,Atlanta,Phoenix,Fín-K

Mika Pyörälä – Philadelphia Flyers, Frolunda HC, Fínsko-K

Janne Pesonen – Pittsburgh Penguins,  Kazan, Fínsko-K,K

Petri Matikainen – Tappara Tampere, Kaipa Kuopio, Fínsko-K

Juhamatti Aaltonen–HK Metallurg Magnitogorsk,Fín.-K,K

Jani Lajunen – Espoo Blues, Fínsko – K,K

Daniel Fernholm –Dynamo Minsk, Švédsko –K

Tomáš Rolinek – Metallurg Magnitogorsk, ČR – K

Jan Marek – Třinec, Sparta Praha, CSKA Moskva, ČR – K

Karel Rachunek – Ottawa, NY Rangers, NJ Devils, ČR – K

Alois Hadamczik – tréner, podnikateľ, ČR – K

Zbyněk Michálek – Pittsburgh Penguins, ČR – K,K,K

Martin Havlát – Minnesota Wild, ČR – K

Richard Lintner – Trenčín, Nashville,NYRangers, SR – K

James Reimer – Toronto Maple Leafs, Kanada – K

Dennis Endras–br.,Augsburg, Minnesota Wild,Nemecko-K,Kw

Nikolai Goc – Adler Mannheim, Nemecko – K

Kevin Lavallée – EHC München, Kanada – K

Ilya Vladimirovich Nikulin – Ak Bars Kazan, Rusko – K,K

Aleksandr Olegovich Burmistrov–Atlanta Trashers, Rus-K,K

Konstantin Nikolayevich Korneyev-Ak Bars Kazan, Rus-K,K

Danis Zinnurovich Zaripov-Ak Bars Kazan, Rusko – K,K

Vladimir Andreyevich Tarasenko- Novosibirsk,Rusko-K

Fyodor Anatolievich Tyutin–Columbus B. Jackets,Rus-K

Philipp Lukas – EHC LIWEST Linz, Rakúsko – K

Daniel Woger – Moser Medical Graz 99ers, Rakúsko – K

Mario Altmann – EC Rekord Fenster VSV, Rakúsko – K

Stefan Ulmer – HC Lugano, Rakúsko – K

Oliver Setzinger – HC Lausanne,Rakúsko – K

Robert Lukas – EHC LIWEST Linz, Rakúsko – K

Christoph Harand - Moser Medical Graz 99ers, Rakúsko – K

Gerhard Unterluggauer–EC Rekord Fenster VSV, Rakúsko–K

Darcy Werenka - Moser Medical Graz 99ers, Rakúsko – K

Patrick Harand - Moser Medical Graz 99ers, Rakúsko – K

Philippe Lakos – EV Vienna Capitals, Rakúsko – K

Jeremy Rebek – EV Vienna Capitals, Rakúsko – K

Harald Ofner – EV Vienna Capitals, Rakúsko - K

Jürgen Penker – brankár, EV Vienna Capitals, Rakúsko-K

Michael Raffl – EC Rekord Fenster VSV, Rakúsko – K

Rafael Rotter – EV Vienna Capitals, Rakúsko – K

Markus Peintner - Moser Medical Graz 99ers, Rakúsko – K

Fabian Weinhandl–bran., Moser Medical Graz 99ers, Rakús.-K

Lorenz Hirn – brankár, EHC LIWEST Linz, Rakúsko – K

Kurt Harand – Wiener EV, Innsbrucker EV, Rakúsko – K

Martin Oraze – EV Vienna Capitals, Rakúsko – K

Philipp Pinter – EV Vienna Capitals, Rakúsko – K

Roland Kaspitz – EC Rekord Fenster VSV, Rakúsko – K

William „Bill“ Gilligan – Cincinnati Stingers, Wiener EV, WAT Stadlau, USA – K

Martin Čech - HC Hamé Zlín, ČR – K

Peter Smrek – St. Louis Blues, SR - K

Martin Čech – Ufa, ČR – K

Aleš Padělek – HC Plzeň, ČR – K

Ivan Padělek – HC Oceláři Třinec, ČR - K

Martin Hamrlík - HC Hamé Zlín, ČR - K

Miroslav Okál - HC Hamé Zlín, ČR - K

Adam Mikšovský -  HC Hamé Zlín, ČR - K,K

Tomáš Houdek - HC Hamé Zlín, ČR - K,K

Peter Barinka - Dukla Trenčín, HC Hamé Zlín, SR -K,K

Miroslav Blaťák - HC Hamé Zlín, ČR - K,K,K,K

Jiří Piluša - HC Hamé Zlín, ČR – K

Petr Hubáček – HC Vítkovice, ČR – K

Zbyněk Irgl – HC Vítkovice, ČR – K

Jan Peterek – HC Třinec, ČR – K

Jiří Polanský – HC Třinec – ČR – K,K

Roman Kontšek – MsHK Žilina, SR – K

Eduard Ivanov - hokej, Rusko - K

František Gregor - repr. 47x-7 gólov, SR - 0

Ľubomír Vaic - SR – K

Bedřich Sčerban - repr. ČSSR, ČR - K

Jaroslav Pouzar - 2.OH 76, 1.MS, 1.ME, ČR - 0

Peter Veselovský - 3.OH 92, SR - K

Oto Haščák - Dukla Trenčín, 5.OH 88, SR - 0

Branislav Mezei - New York Islanders, SR - K

Vladimír Jeřábek - ČR - K

Vincent Lukáč - 2.OH 84, SR - 0

Dušan Žiška - Slovan Bratislava (zom. 2002), SR - K

Milan Novák - rozhodca, SR - K

Slavomír Vorobel - HC Košice, SR - K

Andrej Nedorost - Columbus, SR - K

Mikael Hakanson - Djurgardens IF, Švédsko - K 

Igor Murín - brankár, Dukla Trenčín, HC Hamé Zlín, SR - K,K,K

Ladislav Karabin - SR - K

Steve Shutt - Montreal Canadiens, Kanada - K

Bernie Federko - Kanada - K,K

Igor Liba - repr.102x-41g.1.MS85,2.OH 84, SR - K

Jiří Králík - brankár,repr.99x,1.MS85,2.OH 84, ČR - K,K

Ján Starší - repr.73x-29g., 4.OH60; 1.MS76,77(ako tréner) SR - 0

Jozef Bukovinský-Slovan Bratislava,repr.4x-1g.,SR - K

Tomáš Kasák - MsHK Žilina-dorast, SR - F,F

Karol Fako - repr. 22x, MS 1959, SR - K,K

Milan Mrukvia - Slovan Bratislava, SR - K,K

Ján Mitošinka - brankár, tréner, funkcionár, SR - K

Marián Bezák - SR - K,K,K,K

Ivan Dornič - SR - K,K

Milan Kužela - repr. 86x, 1.MS 1972, SR - K,K

Jörgen Jönsson - Färjestads, Švédsko - K

Nils Ekman - San Jose Sharks, Švédsko - K,K

Christian Bäckman - St. Louis Blues, Švédsko - K,K,K

Hardy Nilsson - tréner, Švédsko - K,K

Branko Radivojevič - Philadelphia Flyers, SR - K,K,K

Jaroslav Obšut - Lulea, SR - K,K,K

Radoslav Suchý-Columbus B.Jackets,HC ŠKP Popr.,SR-K

Miroslav Michalek - brankár, SR - K

Ján Lašák - brankár, HC Pardubice,1.MS02,SR - K,K

Rastislav Staňa - brankár, Södertälje, 1.MS02, SR - K

Zdeno Chára - Ottawa Senators, SR - K

Dušan Milo - HKM Nitra, 1. MS 2002 SR - K

Miroslav Zálešák - SR - K

Peter Hamerlík - brankár, SR - K

Rastislav Štork - HKM Zvolen, SR - K,K

Daniel Babka - HKM Zvolen, SR - K,K

Karol Križan - brankár,HKM Zvolen, SR - K

Vlastimil Plavucha - HKM Zvolen, SR - K,K

Roman Stantien - Slovan Bratislava, SR - K

Richard Šechný - HKM Zvolen, SR - K,K

Peter Bartoš - HKM Zvolen, SR - K

Ján Jaško - Slovan Bratislava, tréner HKM Zvolen , SR - K,K

René Školiak - Slovan Bratislava, SR - K,K

Martin Bartek - Slovan Bratislava, SR - K,K

Peter Junas - Slovan Bratislava, SR - K,K

Libor Barta - brankár, Slovan Bratislava, ČR - K

Richard Šafárik - Dukla Trenčín, SR - K

Vladimír Nemec - Dukla Trenčín, SR - K,K

Peter Fabuš - Dukla Trenčín, SR - K,K

Peter Sivák - Dukla Trenčín, SR - K

Peter Húževka - MsHK Žilina, SR - K

Tomáš Volek - Dukla Trenčín, SR - K,K

Vladimír Hiadlovský - tréner Dukla Trenčín, SR - K,K

Jaroslav Kóňa - Dukla Trenčín, SR - K

František Bombic - Dukla Trenčín, ČR - K,K

Ján Zlocha - Dukla Trenčín, SR - K,K

Peter Janík - Dukla Trenčín, SR - K,K

Radovan Hurajt - HC ŠKP Poprad, SR - K,K

Ridvan Sadiki - HC ŠKP Poprad, SR - K,K

Jozef Slaninák - HC ŠKP Poprad, SR - K,K

Miroslav Javín - HC ŠKP Poprad, SR - K

Viktor Kubenko - HC ŠKP Poprad, SR - K,K

Ľudovít Jurinyi - HC ŠKP Poprad, SR - K,K

Juraj Faith - HC ŠKP Poprad, SR - K

Miroslav Ihnačák - HC ŠKP Poprad, SR - K,K

Miroslav Škovira - HC ŠKP Poprad, SR - K,K

Richard Žemlička - HC ŠKP Poprad, ČR - K

Stanislav Kožuch - brankár, HC ŠKP Poprad, SR - K,K

Pavol Zavacký - HC ŠKP Poprad, SR - K,K

Peter Poljaček - HKM Nitra, SR - K,K

Viliam Čacho - HKM Nitra, SR - K,K

Ladislav Gabriš - Dukla Trenčín, SR - K,K

Martin Vozdecký - HKM Nitra, ČR - K,K

Tomáš Chrenko - HKM Nitra, SR - K

Jozef Mihálik - HKM Nitra, SR - K,K

Martin Petrina - HKM Nitra, SR - K,K

Jaroslav Török - HKM Nitra, SR - K,K

Peter Šťastný -repr. 100x, 5.OH 80, 1.MS 76,77, SR - K

Jan Neliba - repr. ČSSR 59x,5.OH 80, ČR - K

Marcel Sakač - brankár, repr. 22x, SR - K

Marat Askarov - Molot Prikamie Perm, Bulharsko - K

Jiří Hrdina - ČR - 0

Milan Tichý - ČR - 0

Rastislav Pavlikovský - 1. MS 2002, SR - 0,K,K

Ľubomír Kolník - HKM Nitra, SR - 0,K,K,K,K

Artur Ślusarczyk - GKS Tychy, repr., Poľsko - K

Piotr Sarnik - GKS Tychy, repr., Poľsko - K

Slavomír Pavličko - HC Slovan Bratislava, SR - K,K,K

František Kučera - 0

Michal Hreus - SR - 0

Dárius Rusnák - repr. 123x, 1.MS85,2.OH 84, SR - 0,K

Stanislav Petrík - brankár, SR - K,K

Rastislav Lipka - HK 36 Skalica, SR - K

Michal Stráňovský - MHC Martin, SR - K

Ladislav Harabín - HKM Zvolen, SR - K,K

Igor Majeský - HKM Zvolen, SR - K,K,K

Petr Krátky - HKM Zvolen, ČR - K

Ján Cibuľa - HKM Zvolen, SR - K,K

Pavol Riečičiar - MHC Martin, SR - K

Daniel Socha - HKM Nitra, SR - K

Ľubomír Sabol - HC Košice, SR - K

Ľubomír Pištek - HC Slovan Bratislava, SR - K

Richard Hartmann - HK 36 Skalica, SR - K

Branislav Jánoš-HC Slovan Bratisl.,repr.,SR-K,K,K

Jaroslav Prošvic - HK 36 Skalica, SR - K

Jozef Daňo - repr., SR - 0,0

Ladislav Paciga - HKM Nitra, SR - K

Boris Žabka - HC Košice, SR - K

Martin Lipták - HKM Zvolen, SR - K

Petr Lipina - MsHK Žilina, ČR - K

Július Šupler - SR - K

Peter Krecháč - MsHK Žilina, SR - K

Ján Tabaček - HC Slovan Bratislava, SR - K,K

František Hossa - repr. tréner, SR - 0

Eduard Hartmann - brankár, SR - K

Robert Pukalovič - SR - K,K,K

Miroslav Miklošovič-as.trénera,HC Slovan Bratisl.,SR-K,K,K

Vladimír Vlk - HC Slovan Bratislava, SR - K

Branislav Fábry - HC Slovan Bratislava, SR - K

Martin Ivičič - HK 36 Skalica, Dukla Trenčín, SR - K,K,K,K

Roman Tomašech - MHC Nitra, SR - K

Martin Vyrúbalík - HK 36 Skalica, SR - K

Peter Michnáč - MHC Martin, SR - K

Matej Bukna - HK 36 Skalica, SR - K

Waldemar Klisiak - repr., Poľsko - K

Zdeněk Pavelek - HC Oceláři Třinec, ČR - K

Ján Faith - tréner, HK 36 Skalica, repr.ČSSR 2x, SR-K

Martin Kuľha - HC Slovan Bratislava, SR - K

Martin Hujsa - HC Slovan Bratislava, SR - K,K,K

Jozef Mrena - HC Slovan Bratislava, SR - K

Rudolf Jendek - HC Slovan Bratislava, SR - K,K,K

Juraj Sýkora - HC Slovan Bratislava, SR - K

Petr Pavlas - HC Slovan Bratislava, ČR - K,K

Juraj Halaj - HC Slovan Bratislava, SR - K

Michal Novák - HK 36 Skalica, SR - K,K

Martin Kučera - brankár, HK 36 Skalica, SR - K,K,K

Josef Lánský - kustód, ČR - K

Miroslav Lipovský-brankár,MsHK Žilina, SR - K

Jozef Malíček - MHC Martin, SR - K

Tomáš Harant - MsHK Žilina, SR - K

Róbert Rehák - MsHK Žilina, SR - K

Karel Horný - ČR - K

Peter Misál - HC ŠKP Poprad, SR - K

Miloš Palovčík - HC ŠKP Poprad, SR - K

Miroslav Štefanka - HC ŠKP Poprad, SR - K,K,K

Rudolf Verčík - HC ŠKP Poprad, SR - K

Boris Erteľ - HK 36 Skalica, SR – K,K

Peter Kocák - HK 36 Skalica, SR - K

Lukáš Komárek - HK 36 Skalica, SR - K

Michal Vrábel - HK 36 Skalica, SR - K

Boris Flamík - HK 36 Skalica, SR - K

Ján Šimčík - HKM Nitra, SR - K

Richard Král - HC Oceláři Třinec, HC Hamé Zlín, ČR - K,K,K,K

Marek Melenovský - HC Oceláři Třinec, ČR - K

Gregor Polončič - HC Oceláři Třinec, Slovinsko - K

Richard Bordowski - HC Oceláři Třinec, ČR - K

Pavel Marek - tréner, HC Oceláři Třinec, ČR - K

Jiří Malinský - HC Oceláři Třinec, ČR - K,K,K

Pavel Hulva - tréner, GKS Tychy, ČR - K

Jan Budinský - rozhodca, ČR - K

Radoslav Sloboda - HC Slovan Bratislava, SR - K

Eduard Janák - SR - K

Peter Šlamiar - HKM Nitra, SR - K

Andrej Kollár - HK 36 Skalica, SR - K,K,K

         Barto - HC ŠKP Poprad, SR - K

Michal Barto - HKM Nitra, SR - K

Ivan Černý - asistent trénera, HK 36 Skalica, - K,K,K

Tomáš Jurčo - HC ŠKP Poprad, SR - K,K,K

Juraj Ďurčo - Dukla Trenčín, SR - K

Marián Fiľo - HKM Zvolen, SR - K

Peter Gallo - HKM Zvolen, SR - K

Marián Holák - brankár, MsHK Žilina, SR - K

Marián Horváth - HKM Nitra, SR - K

Viliam Chovanec - HKM Nitra, SR - Kul

Peter Jašík - MHC Nitra, SR - K

Peter Kašša - MsHK Žilina, SR - K

Peter Klouda - HC ŠKP Poprad, SR - K

Marek Kolba - HC Slovan Bratislava, SR - K

Tibor Višňovský - HK 36 Skalica, SR - K

Róbert Kompas - HK 36 Skalica, Dukla Trenčín, SR - K,K,K

Peter Oremus - HK 36 Skalica, SR - K   

Ľubomír Pokovič - repr. asistent trénera, SR - K,K,K

Pavol Rybár - brankár, HC Slovan Bratislava, SR - K

FUTBAL – FOOTBALL,SOCCER

Lukáš Zelenka - AC Sparta Praha, RSC Anderlecht, KVC Westerlo, Manisaspor, ČR -K

Tomáš Ujfaluši - Hamburger SV, ACF Fiorentina, Atletico Madrid, Galatasaray SK), ČR - K

Diniyar Rinatovich Bilyaletdinov - Everton F. C., Rusko - K,K

Denis Borisovich Glushakov - FC Lokomotiv Moscow, Rusko - K

Roman Nikolayevich Shirokov - FC Zenit Saint Petersburg, Rusko - K

Alan Yelizbarovich Dzagoev - PFC CSKA Moscow, Rusko - K

Aleksandr Sergeyevich Samedov - FC Dynamo Moscow, Rusko - K

Aleksandr Gennadyevich Anyukov - FC Zenit Saint Petersburg, Rusko - K

Pavel Viktorovich Pogrebnyak - VfB Stuttgart, Rusko - K

Anton Vladimirovich Shunin - brankár, FC Dynamo Moscow, Rusko - K

Aleksandr Genrikhovich Borodyuk - FC Dynamo Moscow, Schalke 04, SC Freiburg, Hannover 96, FC Lokomotiv Moscow, Rusko - K

Bert van Lingen - asistent trénera (repr. Ruska), Holandsko - K

Yuri Valentinovich Zhirkov - PFC CSKA Moscow, Chelsea F. C., FC Anzhi Makhachkala), Rusko - K

Igor Vladimirovich Denisov - FC Zenit Saint Petersburg, Rusko - K

Roman Anatoliy Berezovsky – brankár, Fc Khimki, Arménsko – K

Arthur Yuspashyan – FC Pyunik Jerevan, Arménsko – K

Sargis Hovsepyan – FC Pyunik Jerevan, Arménsko – K

Robert Arzumanyan – Jagellonia Bialystok), Arménsko – K

Arthur Yedigaryan – FC Pyunik Jerevan, Arménsko – K

Marcos Pinheiro Pizzelli – FC Metalurh Donetsk, Arménsko – K

Gevorg Ghazaryan – FC Metalurh Donetsk, Arménsko – K

Artur Sergeyevich Sarkisov – FC Lokomotiv Moscow, Arménsko-K

Yura Movsisyan – FC Krasnodar, Arménsko – K

Artak Yedigaryan – Fc Pyunik Jerevan, Arménsko – K

Henrikh Mkhitaryan – FC Shakhtar Donetsk, Arménsko – K

Levon Hayrapetyan – Lechia Gdańsk, Arménsko – K

Gevorg Kasparov – brankár, FC Mika Yerevan, Arménsko – K

Karlen Mkrtchyan – FC Metalurh Donetsk, Arménsko – K

Vardan Minasyan – FC Pyunik Jerevan, FC Lokomotiv Saint Petersburg, Arménsko – K

Sergei Aleksandrovich Pesyakov–FCSpartak Moscow,Rus.–K,K

Andriy Oleksandrovich Dikan –FC Spartak Msocow, Ukrajina-K

Alexander Manninger - Juventus Turín, Rakúsko-K

Aiden McGeady – FC Spartak Moscow, Írsko – K

Nebojša Jelenkovič – PFC Litex Lovech, Srbsko – K,K

Paul Clement – as.trénera(Chelsea FC), Veľ.Británia – K

Andrew Declan „Andy“ Keogh – Cardiff City FC, Írsko – K,K

Marc David Wilson – Stoke City FC, Írsko – K,K

Liam Lawrence – Portsmouth FC, Írsko – K,K

Kevin Patrick Foley–Wolverhampton Wanderers FC, Írsko – K,K

Juraj Kucka – MFK Ružomberok, AC Sparta Praha,SR-K

Dušan Kuciak–brankár, MŠK Žilina, FC Vaslui, SR - K

Lúcio Wagner Freitas de Souza – PFC Levski Sofia, Brazília-K

Georgi Petkov – PFC Levski Sofia, Bulharsko – K

Viktor Genev – PFC Levski Sofia, Bulharsko – K

Zhivko Milanov – PFC Levski Sofia, Bulharsko – K

Joao Natailton Ramos dos Santos „Joazinho“ – PFC Levski Sofia, Brazília – K

Miroslav Ivanov – PFC Levski Sofia, Bulharsko – K

Jose Soares da Silva Filho „Ze Soares“ – PFC Levski Sofia, Brazília – K

David Bystroň – PFC Levski Sofia, ČR – K

Milan Veselý – tréner brankárov. FC Slovan Liberec, ČR – K

Luboš Kozel – asistent trénera, FC Slovan Liberec, ČR – K

Jan Nezmar – 1. FC Synot, FC Slovan Liberec, ČR – K, K

Anton Bubnov – FC MTZ-RIPO Minsk, Bielorusko – K

Jurij Josipovič Puntus–tr.,FCMTZ-RIPO Minsk,Bielorus.-K,K

Enjo Krastovchev – PFC Levski Sofia, Bulharsko – K

Jan Polák – FC Slovan Liberec, ČR – K

Ján Berešík – ZVL Žilina, SR – K

Michel Leflochmoan – tréner, F91 Diddeleng, Luxembursko– K

Zarko Lukic – F91 Diddeleng, Luxembursko – K

Tomasz Gruszczynski – F91 Diddeleng, Poľsko – K

Fabrice Muller – F91 Diddeleng, Luxembursko – K,K,K

Karim Guede – FCArtmedia Bratislava, Togo – K

Johan Bellini –F91 Diddelen, Luxembursko - K

Daniel Kiss – brankár, PFC Levski Sofia, SR – K

Emil Velev – tréner, PFC Levski Sofia, Bulharsko – K

Pablo Contreras – Celta Vigo,Chile – K

Jan Stejskal – brankár, Sparta Praha, QP Rangers, ČR – K

Ján Švehlík – Slovan Bratislava, Dukla Praha – K, K

Richard Trutz – rozhodca, moderátor TA3,SR – K

Jaromír Blažek – brankár, AC Sparta Praha, ČR – K,K,K

Jozef Chovanec – AC Sparta Praha, PSV Eindhoven, SR - K

David Jarolím – Hamburger SV, ČR -  K

Ivica Olić – Hamburger SV, Chorvátsko-K,K

Claus Reitmaier–tr.  brankárov (Hamburger SV),Nemecko-F

Niklas Hoheneder – AC Sparta Praha, Rakúsko – K,K

Miloš Lačný – AC Sparta Praha, SR – K,K

Marko Jovanović – FK Partizan, Srbsko – K,K

Mladen Božović – brankár, FK Partizan, Čierna Hora-K

Radoslav Petrović – FK Partozan, Srbsko – K

José Paolo Guerrero Gonzales – Hamburger SV, Peru – K

Alexandro da Silva – Hamburger SV, Brazília – K

Anis Ben-Hatira – Hamburger SV, Nemecko – K

Maarten „Martin“ Cornelis Jol–tr., Hamburger SV, Holand.-K

Erwin Waldner – VfB Stutgart, FC Zürich, Nemecko – F

Zbyněk Pospěch – FC Artmedia Petržalka, ČR - K

Milos Krasić – CSKA Moskva, Srbsko a Čierna Hora – K

Anton Vladimirovich Grigoriev – CSKA Moskva. Rusko – K

Igor Vladimirovich Akinfeev–br.,CSKA Moskva,Rusko-K

Stoyan Kolev – brankár, Lokomotiv Plovdiv, Bulharsko – K,K

Petar Zanev – PFC Litex Lovech AD, Bulharsko – K,K,K,K

Chavdar Yankov – Hannover 96, Bulharsko – K,K

Dimitar Ivanov Ivankov–brankár, Kayserispor, Bulharsko-K,K

Radostin Kishishev – Charlton Athletic FC, Bulharsko – K

Georgi Peev – FC Dynamo Kyiv, Bulharsko – K,K

Svetoslav Todorov – Wigan Athletic FC, Bulharsko – K,K

Dimitar Telkiyski – FC Levski Sofia, Bulharsko – K,K

Maroš Klimpl – Viktoria Žižkov, SR – K

Brian Priske Pedersen – Club Brugge, Dánsko – K,K

Luis Ramos – MŠK Žilina, Honduras - K

Kevin Roelandts – Club Brugge, Belgisko – K,K

Thomas Strunz–FC Bayern München VfB Stuttgart,Nemecko-F

Reiner Calmund – manažér, Bayer Leverkusen, Nemecko - F

Leandro Gomes - FC Baki, Brazília - K

Ernst Dospel - FK Austria Wien, Rakúsko - K

Jocelyn Blanchard - FK Austria Wien, Francúzsko - K

Libor Sionko - FK Austria Wien, CZ - K

Róbert Jež - MŠK Žilina, SR - K

Roland Linz - FK Austria Wien, Rakúsko - K

Filip Šebo - FK Austria Wien, SR - K

Mario Tokić - FK Austria Wien, repr., Chorvátsko - K

Jozef  Bubenko – tréner, Inter Bratislava, SR – K

Dalibor Repa – futsal-brankár, F.A.C Górnik Trnava, SR-K

Mário Gašparovič–futsal-brank.,Slov-matic FOFO Brat.,SR-K,K

Marián Berky – futsal, Slov-matic FOFO Bratislava, SR – K,

Martin Čambal – futsal, Slov-matic FOFO Bratislava, SR – K

Admir Vladavić – MŠK Žilina, Bosna a Hercegovina - K

Stanislav Vlček – Slavia Praha, ČR – K,K

David Kalivoda – SK Slavia Praha, ČR – K

Matej Krajčík – SK Slavia Praha, SR – K

Marek Suchý – SK Slavia Praha, FC Spartak Moscow,ČR–K,K

Michal Švec – SK Slavia Praha, ČR – K

Jakub Diviš – brankár, SK Slavia Praha, ČR – K

Petr Janda – Slavia Praha, ČR – K

František Dřížďal – SK Slavia Praha, ČR – K,K

Ondřej Šourek – SK Slavia Praha, ČR – K

Ladislav Volešák – SK Slavia Praha, ČR – K

Erich Brabec – FC Aarau, SK Slavia Praha, ČR – K

Zdeněk Šenkeřík – SK Slavia Praha, ČR – K

Karel Jarolím – tréner, SK Slavia Praha, ČR – K,K

Ondřej Kušnír – AC Sparta Praha, ČR – K

Tomáš Řepka – AC Sparta Praha, ČR – K

Cristiano del Grosso – AC Siena, Taliansko – K

Emílson Sánchez Cribari – AC Siena, Brazília – K

Reginaldo Ferreira da Silva – AC Siena, Taliansko – K

Gianluca Curci – AC Siena, Taliansko – K

Aleandro Rosi – AC Siena, Taliansko – K

Andrea Rossi – AC Siena, Taliansko – K

Mato Jajalo – AC Siena, Chorvátsko – K

Lukáš Jarolím – AC Siena, ČR – K

Paul Constantin Codrea – AC Siena, Rumunsko – K

Daniele Ficagna – AC Siena, Taliansko – K

Emanuele Calaió – AC Siena, Taliansko – K

Jan Gunnar Solli – SK Brann Bergen, Nórsko – K,K

Morten Moldskred – Rosenborg Trondheim, Nórsko  - K,K

Knut Olav Rindaroy – FK Molde, Nórsko – K

Espen Ruud – Odense BK, Nórsko – K,K

Brede Paulsen Hangeland – FC Fulham, Nórsko – K

Frode Grodas – brankár Chelsea FC,Tottenham Hotspur FC, Fc Schalke 04, Racing santander, Nórsko – K,K

Stephen Harper-brankár(Newcastle United FC),Veľká Britán.-K

Lee Bowyer - Newcastle United FC, Veľká Británia - K

Shay Given - brankár (Newcastle United FC), Írsko - K

Charles N´Zogbia - Newcastle United FC, Francúzsko - K,K,K

Paul Huntington - Newcastle United FC, Veľká Británia - K

Michael Chopra - Newcastle United FC, Veľká Británia - K

Martin Brittain - Newcastle United FC, Veľká Británia - K

Tony Caig - brankár (Newcastle United FC), Veľká Británia - K

Róbert Vittek - 1. FC Nürnberg, SR – K

Tomáš Majtán – MŠK Žilina, SR – K

Patrik Mráz–FK MatadorPU,FC Artmedia Petržalka,MŠKZA,SR–K

Kornel Saláta–FKMatador PU,MFK Petržalka,ŠK Slovan BA,SR-K

Miroslav Stoch – FC Nitra, Chelsea FC, FC Twente, SR – K

Marco Cassetti – AS Roma, Taliansko – K,K

Stefano Okaka Chuka – AS Roma, Taliansko – K

Stefano Guberti – AS Roma, Taliansko – K,K,K

Rodrigo Álvaro Tello Valenzuela – CFUniversidaddeChile,Sporting CP,Besiktas JK, Chile – K,K

Matías Ariel Fernández Fernández – Colo-Colo,Villarreal CF, Sporting CP, Chile – K,K

Carlos Emilio Carmona Tello – Coquimbo Unido,Reggina Calcio, Chile-K

Edson Raúl Puch Cortéz – CD Huachipato, CF Universidad de Chile, Chile – K

Martin Krnáč – MŠK Žilina, SR – K

Igor Šramka - rozhodca, SR - K

Bernd Bransch - Nemecko - K

Pavel Dyba - repr. ČSSR, ČR - K

Boris Timkanič - SR - K

Jozef Jankech . trénber, SR - K

Karol Petroš - SR - K

Andrejs Prohorenkovs - Maccabi Tel Aviv,repr., Lotyšsko - K

Ladislav Petráš - repr. ČSSR 19x-6 gólov, SR - 0

Ottmar Hitzfeld - tréner, FC Bayern München, Nemecko - F

Vladimír Janočko - Austria Wien, repr., SR - K

Carlos Varela - FC Basel, Španielsko - K

Murat Yakin . FC Basel, Švajčiarsko - K

Hervé Tum - FC Basel, Kamerun - K

Radek Opršal - 1. FC Košice, ČR - K

Miroslav Kovařík - repr. ČSSR, SR - K

Mark Zegers - Excelsior Rotterdam, repr. 21r., Holandsko - K

John Nieuwenburg - Ajax Amsterdam, repr. 21r., Holandsko-K

Dave Zafarin - Roda Kerkrade, repr. 21 r., Holandsko - K

Hans Berger - tréner repr. 21 r., Holandsko - K

Tadeáš Kraus - repr. ČSSR, ČR - K

Marián Sedílek - brankár, Slovan Bratislava, SR - K

Jozef Adamec - tréner, SR - K

Zdeněk Koukal - Bohemians Praha, majster ČSSR, ČR - K

Miloš Jakúbek – FK AS Trenčín, SR – K

Luboř Přibyl – brankár, SK Olomouc, 1.FC Brno, ČR - K

Ladislav Jurkemik - tréner, SR - K

Miroslav Karhan - Wolfsburg, repr., SR - K

Orestes Junior Alves - Brazília - K

Alexander Östlund-Hammarby,repr.-EURO2004,Švéd.-F

Cristian Munteanu-brankár,FC Din.Bucuresti, Rumunsko - K,K

Cristian Irimia - FC Dinamo Bucuresti - K,K

Claudiu Niculescu - FC Dinamo Bucuresti, Rumunsko - K,K,K

Florentin Petre - FC Dinamo Bucuresti - K

Angelo Alistar - FC Dinamo Bucuresti - K,K

Ovidiu Burca - FC Dinamo Bucuresti, Rumunsko - K,K

Peter Kiška - MŠK Žilina, SR - K

Adam Nemec - MŠK Žilina, SR - K

Mário Pečalka - MŠK Žilina, SR - K

Peter Doležaj - MŠK Žilina, SR - K

Nicolas Georgiou - Omonia Nicosia, Cyprus - K

Franciszek Smuda - tréner, Omonia Nicosia, Poľsko - K

                Aloneftis - Omonia Nicosia - K

                Themistocleous - Omonia Nicosia - K

Andreas Constantinov - Omonia Nicosia  - K

Marios Nicolaou - Omonia Nicosia - K,K

                Papaioannou  - Omonia Nicosia - K,K

Vesko Michajlovič - Omonia Nicosia, Srbsko a ČH - K

Antoniou Antonis - Omonia Nicosia, Cyprus - K

Róbert Zeher - SFC Opava - K

Pavel Kulig - SFC Opava, ČR - K

Jozef Kožlej - Omonia Nicosia, SR - K

Peter Gergely - as.trénera, FK ZŤS Dubnica, SR - K

Rastislav Michalík - Sparta Praha, repr., SR - K

Dragan Dimitrovski-Pob.Prilep,repr.,Macedónsko-K

Miroslav Horvatovič - FC Spartak Trmava, SR - K,K

Patrick Zwaanswijk - FC Utrecht, Holandsko - K

Foeke Booy - tréner, FC Utrecht, Holandsko - K

Pascal Bosschaart - FC Utrecht, Holandsko - K

Vojtech Christov - rozhodca, SR - K,K

Tibor Jančovič - rozhodca, SR - K

Pavel Olšiak - rozhodca, SR - K

Radoslav Látal-Schalke 04,FC B.Ostrava,ČR-K

Martin Čížek - FC Baník Ostrava, ČR - K

Petr Drozd - FC Baník Ostrava, ČR - K

Petr Vrabec - asistent trénera, 1. FC Synot, ČR - K

Pavol Michálik-as.trénera,FC Baník Ostrava,ČR-K

Mario Lička - FC Baník Ostrava, ČR - K

Miroslav Matušovič - FC Baník Ostrava, ČR - K

Jan Laštůvka - brankár, FC Baník Ostrava, ČR - K

David Bystroň - FC Baník Ostrava, ČR - K

Jiří Tichý-Sp.Praha,repr.ČSSR 19x,2.MS 1962, ČR-K

Kazimír Gajdoš-Slovan Bratisl.,repr.ČSSR 4x,SR-K

Pavel Němčický - 1. FC Synot, ČR - K

Ivo Zbožínek - 1. FC Synot, ČR - K

Petr Drobisz - brankár, 1. FC Synot, ČR - K

Petr Pavlík - 1. FC Synot, ČR - K

Jakub Bureš - 1. FC Synot, ČR - K

Petr Vašek - brankár, SFC Opava, ČR - K

Michal Paraska - FK Laugaricio Trenčín, SR - K

Anton Dragúň-tréner,FK Laugaricio Trenčín,SR-K,K

Siradji Sani - Niger - K

Marcel Loj - FC Tatran Prešov, SR - K

Jaroslav Kališ - asistent trénera, MŠK Žilna, SR - K

Dušan Sninský - MŠK Žilina, SR - K

Viktor Pečovský - FK Dukla Banská Bystrica, SR - K

Martin Laurinc - MŠK Žilina, SR - K

Ondrej Šmelko - FK Ozeta Dukla Trenčín, SR - K

Michal Filo - MŠK Žilina, SR - K

Július Lelkeš - Inter Bratislava, SR - K

František Mikuláš - MŠK SCP Ružomberok, SR - K

Rudolf Urban - MŠK SCP Ružomberok, SR - K

Viliam Hýravý - SR - K

Róbert Rák - MŠK SCP Ružomberok, SR - K

Martin Poljovka - FC Spartak Trnava, repr., SR - K

Marek Ujlaky - FC Spartak Trnava, SR - K

Pavol Staňo - FC Spartak Trnava, SR - K,K

Juraj Škripec - FK Matador Púchov, SR - K

Pavol Sedlák - ŠK Slovan Bratislava, SR - K

Stanislav Seman-as. trénera,1.FC Košice,1.OH80, SR-K,K

Erik Bogdanovský-tréner,MŠK Ružomberok,SR-K

František Jakubec-Bohemians Praha, repr. ČSSR, - K

Marián Molnár - FC Spartak Trnava, SR - K

Tomáš Belic - brankár, FC Spartak Trnava, SR - K

Michal Gašparík - FC Spartak Trnava, SR - K

Robert Semeník-FK Dukla Banská Bystrica, SR - K,

Cyril Špendla - MŠK Žilina, SR - K

Marek Bažík - MŠK Žilina, SR - K

Rastislav Kostka - FC Spartak Trnava, SR - K

Jaroslav Jurkovič-as.trénera,Laugaricio Trenčín,SR-K

Milan Ivana - 1. FC Synot , SR - K,K,K,K

Pavol Barmoš - Inter Bratislava, SR - K

Peter Bartalský - Inter Bratislava, SR - K

Jaroslav Belejčák-as.trénera,ŠK Slovan Bratisl.,SR-K

Rastislav Beličák - 1. FC Košice, SR - K,K

Peter Brezík - Inter Bratislava, SR - K

Leoš Kalvoda - tréner, MŠK Žilina, ČR - K

Martin Miščík - FK Matador Púchov, SR - K

Rudolf Kučera-D.Praha,Slávia Praha,repr.ČSSR 7x-K

Marek Čech ml. - Inter Bratislava, K,K

Štefan Zošák - MFK Ružomberok, SR - K,K

Stanislav Šesták - 1. FC Synot, SR - K

Pavol Kováč - 1. FC Synot, SR - K

Marián Čišovský - Inter Bratislava, repr., SR - K

Augustín Paulík - FK Artmedia Petržalka, SR - K

Andrej Daňko - tréner, 1. FC Košice, SR - K

Michal Demeter - ŠK Slovan Bratislava, SR - K

Miroslav Drobňák - Inter Bratislava, SR - K,K,K

Lukáš Killár - FK Laugaricio Trenčín, SR - K

Michal Sapara - MFK Ružomberok, SR - K,K

Peter Ďuriš - FK Laugaricio Trenčín, SR - K

Pavol Diňa - 1. FC Košice, repr., SR - K

Rastislav Ďorď-Tatran Prešov,1. FC Košice, SR - K

Peter Dzúrik - ŠK Slovan Bratislava, repr., SR - K

Pavol Kopačka - FK Laugaricio Trenčín, SR - K

Vladimír Kožuch - Tatran Prešov, SR - K

Martin Fabuš - MŠK Žilina, repr., SR - K

Jozef Gáspár - Inter Bratislava, SR - K

Róbert Hanko - FK Laugaricio Trenčín, SR - K

Peter Hlinka - Bregenz, repr., SR - K

Peter Hodúr - FC Spartak Trnava, SR - K

David Homoláč - ŠK Slovan Bratislava, ČR - K

Eduard Hrnčár - ŠK Slovan Bratislava, SR - K

Marek Čech - brankár, MŠK Žilina, SR - K

Miroslav Nemec - MŠK Žilina, SR - K

Miroslav Kriss - FC Spartak Trnava, SR - K

Michal Kubala - FK Artmedia Petržalka, SR - K

Martin Konečný - MŠK Žilina, SR - K

Ján Kozák ml. - 1. FC Košice, SR - K,K

Marek Krejčí - FC Artmedia Petržalka, SR - K

Ján Kozák - SR - K

Viktor Hall - FC Artmedia Petržalka, SR - K,K,K

Igor Novák -tréner, SR - K

Milan Mičenec - AS Trenčín, SR - K,K,K

Richard Varadin - MŠK Žilina, SR - K

Radim Nečas - ŠK Slovan Bratislava, ČR -K

Vladislav Zvara - 1. FC Košice, SR  - K

Benjamin Vomáčka - MŠK Žilina, SR - K

František Veselý -  K

Marián Tomčák - Inter Bratislava, SR - K

Ivan Trabalík - brankár, MŠK Žilina, SR - K

Martin Ďurica - MŠK Žilina, SR - K,K

Vladimír Helbich - MŠK SCP Ružomberok, SR - K

Rastislav Tomovčík-MŠK SCP Ružomberok,SR-K

Ondrej Debnár-MŠK SCP Ružomberok,SR-K,K,K

Ladislav Pecko - ŠK Slovan Bratislava, SR - K,K

Peter Petrán - Inter Bratislava, SR - K

Michal Hipp-as.trénera,FC A.Petržalka,SR-K,K,K

Emil Stranianek-as.trénera,FC A.Petržalka, SR - K

Karol Pecze - tréner, Inter Bratislava, MŠK Žilina, SR - K,K

Dušan Radolský-tréner,ŠK Slovan Bratislava,SR-K,K

Blažej Vaščák - FC Artmedia Petržalka, SR - K,K

Aleš Hellebrand - FC Artmedia Petržalka, ČR - K

Martin Lipčák - FC Artmedia Petržalka, SR - K

Ján Šlahor - ŠK Slovan Bratislava, SR - K

Balázs Borbély - FC Artmedia Petržalka, SR - K,K

Anton Šoltís - FC Artmedia Petržalka, SR - K,K,K

Ivan Belák - FK Matador Púchov, SR - K

Martin Obšitník - 1. FC Košice, SR - K

Roman Lazúr - 1. FC Košice, SR - K

Štefan Maixner - FC Artmedia Petržalka, SR - K

Dušan Galis - repr. tréner, SR - K

Peter Polgár - ŠK Slovan Bratislava, SR - K

Marcel Svrček - FK Laugaricio Trenčín, SR - K

Peter Šedivý - Inter Bratislava, SR - K

Vladimír Cifranič - ŠK Slovan Bratislava, SR - K

Juraj Čobej - FK Artmedia Petržalka, SR - K

Peter Hricko - FK Matador Púchov, SR - K

Milan Jambor - 1. FC Košice, SR - K

Anton Poruba - 1. FC Košice, SR - K

Vladimír Veselý - FK Matador Púchov, SR-K,K,K

Martin Bednár - FC Artmedia Petržalka, SR - K

Richard Zajac-brankár,FK Dukla B.Bystrica, SR-K

Miroslav Sovič - FK Dukla Banská Bystrica, SR - K

Jaroslav Sovič - 1. FC Košice, SR - K

Miroslav Hýll-brankár,AŠK Inter Bratislava,SR-K

Dušan Tóth - FK Dukla Banská Bystrica, SR - K

Ivan Bartoš - Dukla Banská Bystrica, MŠK Žilina, SR - K,K,K

Jozef Prochotský-as.trén.,FK Dukla B.Bystrica,SR-K

Ladislav Molnár-tréner,FK Dukla B.Bystrica, SR - K

Jaroslav Trhančík - MŠK Žilina, SR - K

Radoslav Zábavník - MŠK Žilina, SR - K

Štefan Rusnák - MŠK Žilina, SR - K

Jozef Bugala - FK Matador Púchov, SR - K,K

Dušan Tittel - SR - K

František Ševinský - FC Artmedia Petržalka, SR - K

Marek Mintál - FC Nürnberg, repr., SR - K

Vladimír Kinder - SR - K

Andrej Filip - Tatran Prešov, SR - K

Tomáš Martaus - FK Ozeta Dukla Trenčín, SR - K

Roman Kadlec - FK Matador Púchov, SR - K

Mário Breška - FK Matador Púchov, SR - K

Jozef Mužlay - FK Matador Púchov, SR - K

             Balažovič - SR, K

Stanislav Jarábek - trénere,  účastník OH 68, SR - K

Roman Konečný - FC Spartak Trnava, SR - K,K,K

Branislav Rzeszoto-brankár,MŠK Žilina,repr., SR - K

Peter Čvirik - FK Matador Púchov, SR - K

Zdeno Štrba - MŠK Žilina, SR - K

Miroslav Mentel-as.trénera,ŠK Slovan Bratisl.,SR-K

Ladislav Totkovič-as.trénera,MŠK Ružomberok,SR-K

Peter Jurčo - MŠK SCP Ružomberok, SR - K

Dušan Bestvina - FC Spartak Trnava, SR - K

Ivan Lietava - FC Spartak Trnava, SR - K

Marián Had - MŠK SCP Ružomberok, SR - K

Jozef Šuran - tréner, SR - K

Robert Altus - SR - K

Martin Kuciak - brankár, MŠK Žilina, SR - K

VOLEJBAL – VOLLEYBALL

Alen Pajonk – OK Maribor, Slovinsko - K

Martin Nemec – Ziraatbank Ankara, SR – K

Peter Janušek – Beauvais, SR – K

Martin Sopko – Bydgoszcz, SR – K

Milan Bencz – Aich Dob, SR – K

Roman Ondrušek – SR, K

Luboš Ochodnický – Nové Město nad Váhom, SR – K

Martin Pipa – Aich Dob, SR – K

Miroslav Jakubov – Chemes Humenné, SR – K

Lukáš Diviš – Friedrichshafen, SR – K

Emanuel Kohút – Haching UNtergaking, SR – K

Benjamin Pipes – Martinus, Veľká Británia – K

Emanuele Zanini – tréner repr. SR, Taliansko – K

Harry Brokking – tréner – K

Jakub Joščák – VKP Bratislava, SR – K

Juraj Zaťko – Ostrava, SR – K

Michal Červeň – Bydgoszcz, SR – K

Miroslav Palgut – asistent trénera, SR – K

Andreas Fragkos – GS Panellinios, Grécko – K

Roman Špaček - ŠK Matador Púchov, VK PU Prešov - SR, K,K,K

Jozef Horňák - VK Linda Chemes Humenné - K

Katarína Koválik-Rimovská - SETA Tehelne Žilina ŽU, SR - K

Ivan Majerčák-býv.preds.Slov.volejb.zväzu,SR- K

Peter Kalný - volejbal-repr. tréner, SR - K

Solange Paula Pereira Soarez-Slávia UK,Brazília - K

Pavol Chudík - repr., SR - K

Gabriel Chochoľák - repr., SR - K

Branko Pistovič - repr., SR - K

Dušan Kubica - repr., SR - K

Michal Kropa - TJ Spartak SAM Myjava, SR - K

Richard Vlkolinský - tréner, VK PU Prešov, SR - K

Stanislav Soták - VK PU Prešov, SR - K

Tomáš Plichta - VKP Bratislava, SR - K

Igor Husárik - VK Linda Chemes Humenné, SR - K

Michal Galajda - ŠVK Lokomotíva Zvolen, SR - K

Erik Gábor - ŠK Matador Púchov, SR - K

Peter Baláž - ŠVK Lokomotíva Zvolen, SR - K

Andrej Barbierik - ŠK Matador Púchov, SR - K

Miroslav Stehlík - ŠVK Lokomotíva Zvolen, SR - K

Lucia Gajdošová - SETA Tehelne Žilina ŽU, SR - K

Ivana Horňáková - SETA Tehelne Žilina ŽU, SR - K

Martina Kokošová-SETA Tehelne Žilina ŽU, SR - K

Barbora Nemečkayová-Tehelne Žilina ŽU,SR-K

Janka Rusinová - SETA Tehelne Žilina ŽU, SR - K

Jaroslav Koválik-tréner,Tehelne Žilina ŽU,SR- K

Peter Miklec - ŠVK Lokomotíva Zvolen, SR - K

Marián Vavrek - repr., SR - K

Ján Kováčik - ŠK Matador Púchov, SR - K

Tomáš Kmeť - SR – K,K,K

Marek Kardoš - VKP Bratislava, SR - K

BASKETBAL - BASKETBALL

Branko Klepac - Telekom Baskets Bonn – F

Cathy Melain – basketbal, Francúzsko - K

Peter Kotian – BK Baník Prievidza, SR - K

Boris Talajka  - Inter Bratislava, SR - K

Paul Burke - Telekom Baskets Bonn, Švédsko - F

Bruno Soce - tréner, Telekom Baskets Bonn, - F

Jan Sprünken - Telekom Baskets Bonn, Nemecko - F

Goran Kovacev - TSV Bayer 04 Levekrusen, Nemecko - F

Steven Hutchinson - TSV Bayer 04 Leverkusen, Nemecko - F

John Best - TSV Bayer 04 Leverkusen, USA - F

Hurl Beechum - Telekom Baskets Bonn, USA - F

Ivo Josipovic - Telekom Baskets Bonn, Chorvátsko - F

Mark Miller - Telekom Baskets Bonn, USA - F

Hansi Gnad - TSV Bayer 04 Levrkusen, Nemecko - F

Björn Gieseck - TSV Bayer 04 Leverkusen, Nemecko - F

Calvin Oldham - tréner, TSV Bayer 04 Leverkusen, USA - F

MC Mazique - Telekom Baskets Bonn, USA - F

Alexander Lokhmanchuk -TSV Bayer 04 Leverkusen,Ukrajina-F

Matthias Weber - TSV Bayer 04 Leverkusen, Nemecko - F

Jozef Paulík - tréner, MBK Rieker Komárno, SR - K

Juraj Gacík - tréner, Slávia TU Košice, SR - K

Juraj Probala - Inter Bratislava - SR - K,K

Jozef Zabavník - Slávia TU Košice - SR - K

Štefan Svitek - SR - K

Richard Mišinský - SR - K

Vladimír Kuznecov - Kazachstan - K

Miroslav Rehák - tréner (Inter Bratislava), SR - K

Michal Opatovský - Inter Bratislava, SR - K

Goran Petrovič - Inter Bratislava, Chorvátsko - K

Dušan Živický - Inter Bratislava, SR - K

Boris Talajka - Inter Bratislava, SR - K

Stanislav Kropilák -  6.OH76,2.ME85,3.ME81,fSR - K,K

Alexander Riecky - MBK Rieker Komárno, SR - K

Roman Simonides-BK Baník Cígeľ Prievidza, SR - K

Juraj Kollár - MBK Rieker Komárno, SR - K

Tibor Kmetoni - BK Chemosvit Svit, SR - K

Adrián Kirchner - BK ŠKP Bratislava, SR - K

Peter Ištván - BK Váhostav Žilina, SR - K

Milan Golian - Inter Bratislava, SR - K

Peter Fapšo - BK Chemosvit Svit, SR - K

Ľudovít Smačko - BK Baník Handlová, SR - K

Jozef Lovík - MBK Rieker Komárno, SR - K

Norbert Smačko - BK Baník Handlová, SR - K

Jaroslav Štefánik - BK Baník Cígeľ Prievidza, SR - K

Dejan Miš - BK Váhostav Žilina, SR - K

Martin Mička - Inter Bratislava, SR - K

HÁDZANÁ - HANDBALL

Oleg Frolov - Chekhovskie Medvedi, repr. 25x, Rusko – K

Dimitrij Kovaľov - Chekhovskie Medvedi, repr. 22x, Rusko - K

Jegor Jevdomikov - Chekhovskie Medvedi, repr. 19x, Rusko - K

Jevgenij Titov - Chekhovskie Medvedi, Rusko – K

Alexej Peskov - Chekhovskie Medvedi, repr. 25x, Rusko - K

Timur Dibirov – Chekhovskie Medvedi, repr. 3x, Rusko – K

Alexej Kamanin - Chekhovskie Medvedi, repr. 92x, Rusko – K

Jurij Jegorov - Chekhovskie Medvedi, repr. 66x, Rusko – K

Vasilij Filipov - Chekhovskie Medvedi, repr. 24x, Rusko – K

Artem Gricenko - Chekhovskie Medvedi, repr. 65x, Rusko – K

Markus Baur - TBV Lemgo, repr. 167x, Nemecko - K

Vlado Šola-brankár,Veszprém,repr. 75x,1.OH,Chorvát.-K,K

Rául González Gutierréz-as.trén.,C. Real,Španiel.-K,K,K,K

Aleš Pajovič - BM Ciudad Real, Slovinsko - K

Julio Fis Roussedy - BM Ciudad Real, Kuba – K

Andrej Petro – ŠKP Bratislava, SR - K

Carlos Prieto Martos - BM Ciudad Real, repr. 30x, Španielsko-K

J. Javier Hombrados Ibáńez-brankár,C.Real,repr.83x,Španiel.-K

Rolando Urios Fonseca - BM Ciudad Real, Kuba - K

Arpad Sterbik - brankár, BM Ciudad Real, Srbsko a ČH - K

David Davis - BM Ciudad Real, Španielsko - K

Petar Metličić – BM Ciudad Real, repr.72x, Chorvátsko - K

Siarei Rutenka-Celje Laško,BM Ciudad Real,Bielorusko-K,K,K

Péter Tatai - MKB Veszprém KC, Maďarsko - K

Gergö Ivancsik - MKB Veszprém KC,repr.,Maďarsko - K

Reinaldo Pérez Carlos Enrique - MKB Veszprém KC, Kuba - K

Csaba Tombor - MKB Veszprém KC, Maďarsko – K

Samuel Mažár – MŠK SIRS Považská Bystrica, SR – K

Renato Vugrinec – Portland San Antonio, Slovinsko – K

István Pásztor - MKB Veszprém KC,repr.,Maďarsko - K

Kiril Lazarov - MKB Veszprém KC, Macedónsko - K

Jevgenij Vladimirovič Lušnikov - MKB Veszprém KC, Rusko-K

Hakon Myrhol Bjarte - MKB Veszprém KC, Nórsko - K

Rudolf Csonti - as. trénera, MKB Veszprém KC, Maďarsko - K

István Csoknyai - as. trénera, MKB Veszprém KC, Maďarsko-K

Jurij Ševcov - tréner (TUSEM Essen), Bielorusko - K

Torsten Jansen - HSG Nprdhorn, D - F

Ljubomir Vranjes - HSG Nordhorn, Švédsko - F

Jozef Kozák - repr. ČSSR, SR - K

Andrej Lukošík - repr. ČSSR, 2.OH 72, SR - K

Anna Hradská - repr. ČSSR, 2.MS 86, 5.OH 88, SR - K

Marián Hirner  - brankár (zom. 2005), SR - F

Jan-Philip Willgerodt - HSG Nordhorn, Nemecko - F

Peter Hatalčík - tréner, SR - K

Dragan Skrbic - HSG Nordhorn, Srbsko a Čierna Hora - F

Marci Lijewski-SG Flensburg Handewitt, repr. 992x,Poľsko-K,K

Karsten Kohlhaas - HSG Nordhorn, Nemecko - F

Glenn Solberg-HSG Nordhorn,SG Flensburg-Hand.,Nemecko-K,F

Andrej Klimovets-SG Flensburg Hande.,repr.102x,Bielorusko-K

Adrian Wagner - THW Kiel, Nemecko - K

Henrik Lundström - THW Kiel, Švédsko - K

Stefan Lövgren - THW Kiel, repr. 227x, Švédsko - K

Jan Holpert - brankár,SG Flensburg Handewitt, Nemecko - K

Jonny Jensen-SG Flensburg Handewitt-repr.105x,Nórsko - K,K

Dan Beutler-brankár,SG Flens.Handewitt-repr.4x,Švéd.-,K

Christian Berge-SG Flensburg Handewitt,repr.60x,Nórsko - K

Mario Jelinič - RK Metkovič, Chorvátsko - K

Dalibor Jagačič - RK Metkovič, Chorvátsko - K,K

Ivan Čupič - RK Metkovič, Chorvátsko - K,K

Vincent Lafko - repr.50x,2.OH1972, SR - K

Jan Fegter - SG Flensburg-Handewitt, Nemecko - F

Magnus Wislander-R. IK Göteborg,Švédsko-K

Daniel Stephan-TBV Lemgo,repr.156x,Nemecko-F

Jon Belaustegui-HSV Hamburg,Ciudad Real, repr. 9x,Španielsko-F,K

Jesus Fernandez Oceja-Minden,repr.47x,Španielsko-F

Markus Baur-TBV Lemgo,repr.167x,Nemecko-F

Florian Kehrmann-TBV Lemgo,repr.108x,Nemec.-F

Joel Abati-Magdeburg,repr.105x,Francúz.-K,K,K

Ivan Lapcević-Gummersb.,repr.132x,Srbsko a ČH-F,K

Karaboue Daouda-brankár,Grass.Zürich,repr.,Fran.-K

Cédric Burdet-Gummersbach,repr.151x,Francúz.-F

Krysztof Szargiej - as.trénera, TUSEM Essen - K

Jérome Fernandez - FC Barcelona, repr. 159x, Francúzsko - K

Christian Ramota-TBV Lemgo,repr.120x,Nemecko-F

Christian Schöne-Magdeburg,repr.20x,Nemecko-F

Grzegorz Tkaczyk-Magdeburg,repr.48x,Poľsko-F

Guéric Kervadec-US Créteil,repr.76x,Francúz.-K,K,K

Michael Guigou-Montpellier,repr.14x,Franc.-K,K,K

Johann Ploquin-brankár,Toulouse,repr.35x,Franc.-K

Grégory Anquetil-Montpellier,repr.142x,Franc.-K,K

Nikola Karabatic-Montpellier,27x,Franc.-K

Claude Onesta - repr. tréner, Francúzsko - K

Franck Junilllon-Montpellier HB,repr.,Franc.-K,K,K

Vincent Griveau - repr., Francúzsko - K

Martin Galia-brankár,Göteborg, repr.,ČR-K,K

Pavel Prokopec - HCB Karviná, ČR - K

Tomáš Bednařík - HCB Karviná, ČR - K,K

Michal Mrózek - HCB Karviná, ČR - K,K

Roman Konečný - HCB Karviná, ČR - K

Ronald Mojzes - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Emil Mokrýš - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Miloš Slabý - brankár, HCB Karviná, ČR - K

Jan Sobol - HCB Karviná, ČR - K

Jakub Szymanski - HCB Karviná, ČR - K

Pavel Horák - HCB Karviná, ČR - K,K

Martin Gregor - tréner, ŠKP Sečovce, SR - K

Peter Kukučka-Tatran Prešov,repr.11x,SR-K,K,K

Martin Valo-Willstätt/Schutter.,repr.63x,SR-K,K,K

Egidijus Petkevičius-Akueri,repr.66x,Litva-K,K,K

Arunas Vaškevičius-Bregenz HB, repr. 87x, Litva - K

Aurimas Frolovas-Lille Metropole,repr.79x,Litva-K

Albertas Mazeliauskas - repr. tréner, Litva - K

Algirdas Gedvilas-Le Zion,repr.62x,Litva-K,K

Dalius Rasikevičius-Kotchen,repr.81x,Litva-K,K,K

Vaidas Klimčiauskas-Schaffhausen,repr.55x,Litva-K,K,K

Augustas Strazdas-Kaunas, repr. 20x, Litva - K

Gediminas Mikulenas-ved.mužstva, Litva - K

Stale Grontsen - Drammen HK, Nórsko - K,K

Morgan Henrik Lunde - Drammen HK, Nórsko - K,K

Lars Olav Olaussen-bran.,Drammen,repr.21x,Nór.-K,K

Gintas Galkauskas-P.-Combault,repr.101x,Litva-K,K,K,K

Mindaugas Andriuška-Bjeringbro,repr.33x, Litva - K

Julius Marcinkevičius-Dunaferr SE,repr.70x,Litva-K

Andrius Stelmokas - Akueri KA, repr. 93x, Litva - K

Uffe Rasmussen - Drammen HK, Nórsko - K,K

Geir Erlandsen-Drammen HK, repr. 39x, Nórsko - K

Geir Oustorp - Drammen HK, repr 89x, Nórsko - K,K

Anders Ruud Gundersen-Drammen HK,Nórsko - K,K

Ostein Johannessen - Drammen HK, Nórsko - K

Patrik Liljestrand - tréner, Drammen HK, Nórsko - K

Morten Halvorsen-brankár,Drammen HK,Nórsko - K

Attila Kotormán-Pick Szeged, Maďarsko - K

Richard Mezei-Pick Szeged,repr.161x,Maďarsko - K

Ákas Doros - Pick Szeged, Maďarsko - K

Yunier Norris - Pick Szeged, Kuba - K

Zsolt Perger - brankár, Pick Szeged, Maďarsko - K

Nikola Eklemovic-Szeged,Ciud.Real,repr.15x,Srbsko a ČH-K,K,K,K

Balász Laluska-Pick Szeged, repr. 39x, Maďarsko - K

Attila Vadkerti - Pick Szeged, Maďarsko - K

Daniel Buday-Pick Szeged,repr.55x,Maďarsko-K,K,K,K0

Sándor Bajusz - Pick Szeged, Maďarsko´- K

Róbert Berta - Pick Szeged, Maďarsko - K

Vladan Matic-Pick Szeged,repr.101x,Srbsko a ČH-K

Ferenc Ilyés - Pick Szeged, repr. 9x, Rumunsko - K

Nenad Bilbija-Celje,víťaz LM 2004,Slovin.-K,K

Marko Oštir-Celje,víťaz LM 2004, Slovinsko - K,K,K

Dragan Djukic-tréner,Pick Szeged,Srbsko s ČH - K

Algis Mikučionis - rozhodca, Litva -K

Vitali Ivanov - rozhodca, Rusko - K

Saulius Zvironas - rozhodca, Litva - K

Arunas Grabauskas - repr. asistent trénera, Litva - K

Mantas Gudonis-Kaunas,repr.5x,Litva-K

Marius Kasmauskas-Hildesheim,repr.7x,Litva-K

Andrius Račkauskas-Kaunas, repr. 19x, Litva - K

David Bártek - HC Dukla Praha, ČR - K

Filip Jícha-TSV St.Otmar St.Gallen,repr.28x,ČR-K,K

Jiří Hynek - HC Dukla Praha, ČR - K

Petr Hrubý - HC Dukla Praha, repr. 31x, ČR - K

Vladimír Haber - tréner, HC Dukla Praha, ČR - K

Jiří Bednárek - HC Frýdek Místek, ČR - K

Michal Dostalík - HC Frýdek Místek, ČR - K

David Kalous - HC Frýdek Místek, ČR - K

Tomáš Sklenák - HC Frýdek Místek, ČR - K

Radek Musil-brankár,HC Frýd.Místek,repr.23x,ČR-K

Martin Toms - HC Frýdek Místek, ČR - K

Václav Straka - HC Frýdek Místek, ČR - K

Peter Libič - vedúci mužstva, ŠKP Bratislava, SR - K

Petr Kejval - HC Frýdek Místek, ČR - K

Rastislav Trtík - repr. tréner ČR, - K

Ján Polanský - ŠKP Sečovce, SR - K

Maroš Šiška - ŠKP Sečovce, SR - K

Pavol Fecman - ŠKP Sečovce, SR - K

Milan Berka - HC Frýdek Místek, repr. 30x, ČR - K

Radek Lukeš - HC Frýdek Místek, ČR - K

Michal Kraus - HC Frýdek Místek, repr. 26x, ČR - K

Jan Kulhánek - brankár, HC Frýdek Místek, ČR - K

Michael Galia-bran.,ŠK Farm.Tatran Prešov,SR-K

Mário Dúha - brankár, ŠKP Bratislava, SR - K

Jozef Bičánik - ŠKP Bratislava, SR - K

Maroš Čorej - Tatran Prešov, SR - K

Pavol Jano - Tatran Prešov, SR - K

Jiří Kotrč - asistent trénera, HC Dukla Praha, ČR - K

Radoslav Antl-Kyushyu,Tatran Prešov,repr.26x,SR-K

Marián Huňady - Tatran Prešov, repr. 2x, SR - K

Rastislav Tabačko-Tatran Prešov, repr. 54x, SR - K

Dušan Bakša-brankár,ŠK Farm.Tatran Prešov,SR-K

Peter Nagy - ŠKP Sečovce, SR - K

Vlastimil Fuňák - ŠKP Sečovce, SR - K

Peter Jančík - MŠK Považská Bystrica, SR - K

Tomáš Mažár - HK 47 Trnava, repr. 15x, SR - K

Tomáš Stráňovský - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Martin Stráňovský-TJ Štart N.Zámky,repr.,SR-K

Jaroslav Dobrovodský - ŠKP Sečovce, SR - K,K

Dušan Olejár-brankár,Tatr.Prešov,repr.3x,SR-K,K

Milan Foľta - 6.OH 88, repr.120x,1992-najlepší hádzanár SR,SR-K,K

Stanislav Dobrovič-ŠK Farmakol Tatran Prešov,SR-K

Robert Kravčák - Tatran Prešov, SR - K

František Zaťko - Tatran Prešov, repr. 4x, SR - K,K

Radovan Pekár - Tatran Prešov, repr. 13x, SR - K

Anton Servátka-ŠKP Sečovce, repr. 20x, SR - K,K

Alexander Ivanov - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Michal Meluš-brankár,N.Zámky,repr.43x,SR-K,K,K

Pavol Polakovič-P.Bystrica,repr.32x,SR-K,K,K,K,K

Viktor Szapu-TJ Štart Nové Zámky, SR - K,K,K,K

Marek Galla - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

           Peťko - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Miloš Putera - brankár, repr. 3x, SR - K

Ľuboš Kaminský - ŠKP Sečovce, SR - K

Pavel Lieskovský - ŠKP Bratislava, SR - K         

Ľubomír Piteľka - ŠKP Bratislava, SR - K

Attila Oros - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Peter Hlavtúr-ŠKP Brat.,BSV Bern,repr.57x,SR-K

Peter Bohunický - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Radovan Suchý - ŠKP Bratislava, repr. 7x, SR - K

Ladislav Tarhai - ŠKP Bratislava, SR - K

Juraj Volentics - ŠKP Bratislava, SR - K

Peter Ambruš - ŠKP Bratislava, SR - K

Lukáš Pozdech - ŠKP Bratislava, SR - K

Ľubomír Drápal-brankár,MŠK Považská Bystrica,-K

Marián Tallo-MŠK Považská Bystrica,repr.18x,SR-K

Ján Fekete - ŠKP Bratislava, SR - K,K

                Kozlov - 1.MHK Košice, SR - K

Milan Čermák - ŠKP Bratislava, SR - K,K

Lukáš Buchta - MŠK Považská Bystrica, SR - K

Rastislav Vicena - MŠK Považská Bystrica, SR - K

Miroslav Ďurajka - MŠK Považská Bystrica, SR - K

Richard Šterdas-brankár,MŠK Pov.Bystrica,SR-K

Rostislav Baďura-brankár,MŠK Pov.Bystrica,ČR-K

Mário Korytko - ŠKP Sečovce, SR - K

Ján Frajkor - ŠKP Sečovce, SR - K

Luboš Sudimák - ŠKP Sečovce, SR - K

Slavomír Seman - ŠKP Sečovce, SR - K

Vladimír Petrišák - ŠKP Sečovce, SR - K

František Urban - ŠKP Sečovce, SR - K

Peter Opoldík - MŠK Považská Bystrica, SR - K

Ľuboš Cifra - MŠK Považská Bystrica, SR - K,K

Gabriel Vadkerti - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Jozef Kozák-tréner,MŠK Pov.Bystrica, SR - K,K

Michal Jančo - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Ondrej Sakár - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Miloš Kasáš - TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Denis Faigl - brankár, TJ Štart Nové Zámky, SR - K

Július Korňan - MŠK Považská Bystrica, SR - K

Bohdan Stoklasa - MŠK Považská Bystrica, SR - K

Daniela Trandžíková - ZVL Prešov, repr.ČSSR,4.MS78, SR-K,K,K

Shauly Sahar - brankár, repr., Izrael - K

Shahar Haber - repr., Izrael - K,K,K

Lior Laver - repr., Izrael - K,K,K

Idan Maimon - repr., Izrael - K,K

Shimi Jhan - repr., Izrael - K,K,K

Yoav Neeman - repr., Izrael - K

Amir Langleib -repr., Izrael - K

Efraim Rozenberg - repr., Izrael - K

Tom Matalon - repr., Izrael - K,K,K

Tal Blecher - repr., Izrael - K

Avishay Smoler - repr., Izrael - K,K,K

Stanislav Demovič - HK 47 Trnava, repr. 56x, SR - K

Jurij Žuravljov-as.trénera,Tatran Prešov,SR-K

Richard Matúšek -tréner (HK 47 Trnava), SR - K

Ernest Gubrický-repr. asistent trénera, SR, - K

Tomáš Heinz - HCB Karviná, repr. 29x, ČR - K

Tomáš Laclavik - HCB Karviná, ČR - K

ŠPORT – SPORT-variousrohr

Jana Kárníková - ľahká atletika-vrh guľou, Česká republika - K

Hubert Neuper - skoky na lyžiach (2.OH 1980), Rakúsko - 0

Jan Hájek - tenis, ČR - K,K,K,K,K

Karel Nováček - tenis, ČR - K

Petra Píchalová-Langrová - tenis, ČR - K

Blanka Vlašić - ľahká atletika-skok do výšky, Chorvátsko - K

Tomáš Verner - krasokorčuľovanie, ČR - K

Karol Kučera - tenis, SR - K,K

Dominika Cibulková - tenis, SR - K

Daniela Hantuchová - tenis, SR - K

Dušan Lojda - tenis, ČR - K

Markus Esser - ľahká atletika-hod kladivom, Nemecko - K,K

Jana Velďáková - ľahká atletika-skok do diaľky, SR - K,K

Renáta Medgyesová - ľahká atletika-skok do diaľky, SR - K

Gianmarco Tamberi - ľahká atletika-skok do výšky, Taliansko - K

Ali Mohamed Al-Zankawi - ľahká atletika-hod kladivom, Kuvajt - K

Trevor Barry - ľahká atletika-skok do výšky (3.MS 2011), Bahamy - K

Viktor Shapoval - ľahká atletika-skok do výšky, Ukrajina - K

Balázs Baji - ľahká atletika-beh na 110 m prekážky, Maďarsko - K

Haron Lagat - ľahká atletika-beh na 3000 m cez prekážky, Keňa - K.K

Serhiy Borodin - ľahká atletika-beh na 400 m, Ukrajina - K

Luke Fagan - ľahká atletika-beh na 100 m, Veľká Británia - K,K

Ilja Slavenski - ľahká atletika-beh na 3000 m cez prekážky, Bielorusko - K

Samson Oni - ľahká atletika-skok do výšky, Nigéria - K,K

Yipsi Moreno González - ľahká atletika-hod kladivom (2.OH 04, 2.OH 08, 1.MS 01, 1.MS 03, 2.MS 05, 2.MS 07, Kuba - K

Ty Akins - ľahká atletika-beh na 110 m prekážky, USA - K    

Manuela Mölgg – lyžovanie, Taliansko – F

Urs Räber – lyžovanie (5.OH 84), Švajčiarsko – 0

Urs Imboden – lyžovanie (5.OH 02), Švajčiarsko – F

Urs Kolly – ľahká atletika (7x1.PH), Švajčiarsko – F

Denise Biellmann – krasokorčuľovanie1.MS81, Švajčiarsko – F

Andrej Mozoláni – kulturistika, SR – K

Richard Šimko – thaibox, SR – K

Karolína Sýkorová – Krasokorčuľovanie, SR – K

Monika Simančíková – krasokorčuľovanie, SR –K

Lucie Myslivečková – krasokorčuľovanie, ČR – K

Matěj Novák – krasokorčuľovanie, ČR – K

Milan Cipov – vodné pólo, SR – K

Elena Mazovka – maratón, Bielorusko – K

Viktor Bruthans – tenis, SR – 0

Ján Riapoš – paralympionik-stolný tenis, SR - K

Rudolf Mitošinka –motocyklistika, SR – K

Karin Thürig – cyklistika, Švajčiarsko - F

Edmund „Eddie“ Jordan – motorizmus, Írsko – K

Leo Kranz – prezident Lichtenštajnského olymp.výboru – K

Mark Zabel – kanoistika, Nemecko - F

Petr Vabroušek - triatlon, ČR - 0

Pietro Piller Cottrer-beh na lyžiach,Taliansko-F

Jozef Sabovčík – krasokorčuľovanie, SR – K,K

Florence Masnada – zjazdové lyžovanie, Francúzsko - K

Tomáš Enge – automobilizmus, ČR – K

Matić Osovnikar – atletika, Slovinsko – K

Roman Kupčák - kickbox, SR – K

Marc Girardelli – zjazdové lyžovanie, Rakúsko - K

Giorgio Vanzetta - beh na lyžiach, Taliansko - K

Jozef Pribilinec – atletika-chôdza, SR - K

Marián Vajda - tenis, SR - K

Martin Lasák-sv.rekord v jazde na bicykli na zadn.kolese,SR-K

Petr Javorek - cyklotrial, CZ - K,K,K

Martin Heinmets – cyklotrial, Estónsko - K

David Hollmann – cyklotrial, ČR - K

Roman Chvojka - cyklotrial, CZ - K

Jakub Vencl - cyklotrial, CZ – K

Benito Ros - cyklotrial, 1.MS03, Španielsko – K.K,K

Christoph Eigenmann – beh na lyžiach, Švajčiarsko – F,F

Anna Balošáková – maratón, SR – K

Kurt Sulzenbacher - zjazdové lyžovanie, Taliansko - K

Myléne Diederichsmeier - jazdectvo, Nemecko - K

Maren Derlien - veslovanie, Nemecko - K

Didier Cuche - zjazdové lyžovanie, Švajčiarsko - K

Imrich Bugár - atletika-hod diskom, ČR - 0

Jan Hruška - cyklistika, ČR - K

Libor Charfreitag - ľahká atletika-kladivo, OH 2000, SR - K

Roberto Iliev - ľahká atletika, repr., Bulharsko - K

Zuzana Kováčová - vzpieranie, 5.ME01, SR - K

Carla Sanchez - fitness, USA - K

Milan Roskopf - žonglér, SR - K,K

Ľubomír Pelach - športová streľba, SR - K

Erik Noskovič - kanoistika, SR - K

Karel Kodejška - skoky na lyžiach, ČR - K

Patrik Pollák - jachting, SR - K

Heinrich Harrer - horolezec, zom. 2006, Rakúsko - K

Viktors Ščerbatis - vzpieranie, 6.OH 2000, Lotyšsko - K

Jan Veselý - cyklistika (zom. 2003), účastník OH 52, ČR - K

Arnfinn Bergmann - skoky na lyžiach, 1.OH 1952, Nórsko - 0

Marcel Schelbert - atletika, Švajčiarsko - K

Marietta Žigalová - fitness, MS, SR – K

Wolfgang Rottmann - biatlon, Rakúsko - K

Michael von Grünigen - zjazdové lyžovanie, Švajčiarsko - K

Christian Mayer - zjazdové lyžovanie, Raakúsko - K

Roman Volák - kickbox, SR - K,K

Šárka Záhrobská - zjazdové lyžovanie, ČR - K

Stefanie Schuster - zjazdové lyžovanie, Rakúsko - K

Hannes Trinkl - zjazdové lyžovanie, Rakúsko - K

Bianca Achilles - sedemboj, Nemecko - K

Patrick Staub - zjazdové lyžovanie, Švajčiarsko - K

Peter Baláž - box, účastník OH, SR - K

Zdeněk Kahánek - motorizmus, ČR - 0

Sylvia Eder - zjazdové lyžovanie, Rakúsko - K

Alexandra Meissnitzer - lyžovanie, 1.MS99, Rakúsko - F

Rudolf Kraj - box, ČR - K

Iveta Chrťanová - fitness, SR - K

Igor Kočiš - kulturistika, SR - K

Jaroslav Horváth - kulturistika, SR - K

František Hrúzik - jazdectvo, účastník OH 1960, SR - K

Martin Koloc - automobilzmus, ČR - K

Eva Svjanteková - tlak na lavičke, 4x1.MS, SR - K

Andrea Stranovská - streľba, SR - K

Lea Sölkner-Schramek - zjazdové lyžovanie, Rakúsko - K

Mario Reiter - zjazdové  lyžovanie, Rakúsko - K

Peter Korčok - atletika-chôdza, SR - K

Peter Baláž - motocyklistika, SR - K

Marián Bokor - atletika-hod oštepom, OH 2000, SR - K

Henrich Kurus+Stanislav Chovanec - motorizmus, SR - 0

Radoslav Rus - kanoistika, SR - K

Vladimír Častka - motorizmus, SR - K

Miroslav Damborský - kanoistika, SR - K

Martina Danišová - atletika, SR - 0

Peter Barták - cyklotrial, SR - K,K

Eric Hernandez - cyklotrial, Španielsko - K

Dani Comas - cyklotrial, Španielsko - K

Iker Lezeta - cyklotrial, Španielsko -K,K

Ján Šidlík - cyklotrial - 1. MS 2003, SR - K

Ivan Mauer - krasokorčuľovanie, SR - K

Wolfgang Loitzl - skoky na lyžiach, Rakúsko - F

Alenka Dovžan - lyžovanie, Slovinsko - K

František Raboň - cyklistika, ĆR - K

Jonas Holmkvist - cyklistika, Švédsko - K

Stefan Cohnen - cyklistika, Holandsko - K

Oleksander Klimenko - cyklistika, Ukrajina - K

Zuzana Bezáková - jechting, SR - K

Waldemar Cierpinski - maratón, Nemecko - K

Philip Farmer . tenis, tréner, USA - K

Ricco Gross-biatlon,1.OH 1994,1998, Nemecko - K

Karina Habšudová - tenis, SR - K

Alexander Narancsik – supersilák, SR - K

Miloslav Mečíř - tenis,1.OH 88, SR - K,K

Jozef Gönci - streľba, 3.OH04, SR - K,K

Mária Mračnová - atletika-skok do výšky, SR - K

Vladimír Černušák - býv. predseda SOV, SR - 0

Pawel Szaniawski-cyklistika (Leg Legia), Poľsko - K

Lubomír Kejval-cykl.(ZVZ ED´Systém-ZVVZ),ČR-K

Ján Gaži-cykl.(SVM Slovakia National MTB),SR-K

Ronald Otto-cyklist.(Winfix Techem),Nemecko-K

Robert Otto-cyklist.(Winfix Techem), Nemecko - K

Ralf Grabsch - cyklistika(Wie Team Wiesenhof),Nemecko-K

Uros Silar-cyklist.(Merida Graz), Slovinsko - K

Angeline Mbataru - atletika-maratón, Keňa - K

Adam Dobrzynski - atletika-maratón, Poľsko - K

Martina Benešová - bedminton, ČR - K

POLITIKA – POLITICS

Richard Pitterle - politik DIE LINKE, Nemecko - F

Seyoum Mesfin Gebredingel - minister zahraničných vecí (1991-2010), Etiópia - K

Walter Schwimmer - generálny sekretár Rady Európy (1999-2004), Rakúsko - K

Karin Ann-Marie Söder - ministerka zahraničných vecí (1976-1978), zdravotníctva a soc.vecí (79-82), Švédsko - K

Igor Crnadak - minister zahraničných vecí (2015-), Bosna a Hercegovina - K

Ratko Mladić - generál, vrchný veliteľ vojska Republike Srpske (1992-1996), Bosna a Hercegovina - K

Alexandre Cécé Loua - minister zahraničných vecí (2009-2010), Guinea - K

Edgars Rinkevičs - minister zahraničných vecí (2011-), Lotyšsko - 0

José Miguel Insulza Salinas - minister zahr. vecí (1994-1999), min. vnútra (00-04), generálny tajomník OAS (05-), Chile - K

Zdravko Mršić - minister zahraničných vecí (1990-1990), Chorvátsko - K

Gaidis Berzins - minister spravodlivosti (2006-2009, 2011-2012, 2014-2014), Lotyšsko - F,K

Maris Grinblats - minister školstva a vedy (1995-1997), Lotyšsko - K

Édouard Close - minister vnútra (1973-1974), starosta Liege (1976-1990), Belgicko - F

Roberts Zile - minister financií (1997-1998), minister dopravy (2002-2004), Lotyšsko - K

Franco Frattini - minister zahraničných vecí (2002-2004, 2008-2011), komisár EÚ (2004-2008), Taliansko-K,F

Alfreds Rubiks - politik LKP, LSP, Lotyšsko - K

George William Vella - podpredseda vlády (1996-1998), minister zahraničných vecí (1996-1998,2013-), Malta-K

Solomon Isaac Passy - minister zahraničných vecí (2001-2005), Bulharsko - K

Gordan Jandroković - minister zahraničných vecí a európskej integrácie (2008-2011), Chorvátsko - K

Andrei Marga - minister školstva (1997-2000), minister zahraničných vecí (2012-2012), Rumunsko - F,K

Brit Kirsti Kolle Grondahl - ministerka pre cirkev a školstvo (86-88), prezidentka Storting (93-01), Nórsko - K

Andrei Plesu - minister kultúry (1989-1991), minister zahraničných vecí (1997-1999), Rumunsko - K

Robert Julian Bentley - guvernér Alabama (2011-), USA - F

Martin Lidegaard - minister zahraničných vecí (2014-), Dánsko - 0

Holger Kirkholm Nielsen -minister zahraničných vecí (2013-2014), Dánsko - 0

James Benjamin "Jim" Button - guvernér Gibraltár (2013-), Veľká Británia - F

Josep Piqué i Camps - minister priemyslu (96-00),zahraničných vecí (00-02), pre vedu a technológiu (02-03), Španielsko - K

Jón Baldvin Hannibalsson - minister financií (1987-1988), minister zahraničných vecí (1988-1995), Island - K

Kjeld Stottrup Olesen - minister obrany (1971-1973), minister zahraničných vecí (1979-1982), Dánsko - K

Bjorn Tore Godal - minister zahraničných vecí (1994-1997), Nórsko - K

Maxime Jacques Marcel Verhagen - minister zahraničných vecí (2007-2010), podpredseda vlády (2010-2012), Holandsko-K

Alena Hanáková - ministerka kultúry, ČR - K,K

Herbert Sausgruber - predseda vlády Voralberg, Rakúsko - F

Wolfgang Gerhardt - politik FDP, Nemecko - F

Česlovas Juršenas - prezident Seimas (1992-1996, 2004-2004, 2008-2008), Litva - F

Pío García-Escudero Márquez - prezident Senado (2011-), Španielsko

Nikos A. Rolandis - minister zahraničných vecí (1978-1983), minister obchodu, priemyslu a turizmu (1998-03). Cyprus - K

Georgios Kyriakou Iacovou - minister zahraničných vecí (1983-1993, 2003-2006), Cyprus - K

Carlos Westendorp y Cabeza - minister zahraničných vecí (1995-1996), Španielsko - 0

László Andor - komisár EÚ (2010-), Maďarsko - F

John Dalli - minister financií (1992-96, 1998-04),minister zahraničných vecí (2004-2004), komisár EÚ (2010-, Malta - F

Maria Damanaki - komisárka EÚ (2010-), Grécko - F

Godefridus Jan "Fred" de Graaf - prezident Eerste Kamer (2011-, Holandsko - F

Winfried Kretschmann - predseda vlády Baden-Württemberg (2011-), Nemecko - F

Erkki Sakari Tuomioja - minister zahraničných vecí (2000-2007, 2011-), Fínsko - F

Leif Pagrotsky - minister priemyslu a obchodu (1997-2002), Švédsko - F

Erik Jörgen Carl Ullenhag - minister pre integráciu (2010-), Švédsko - F

Hillevi Maria Engström - ministerka pre zamestnanosť (2010-), Švédsko - F

Jonas Gahr Store - minister zahraničných vecí (2005-), Nórsko - F

Martin Graf - politik FPÖ, Rakúsko - F

Ursula Haubner - ministerka sociálnych vecí (2005-2007), Rakúsko - F

Ingrid Maria Larsson - ministerka zdravotníctva a sociálnych vecí (2006-), Švédsko - F

Rudy W. G. Demotte - minister sociálnych vecí a rodiny (2003-2007), predseda vlády Wallonia (2007-), Belgicko - F

Milan Štěch - predseda Senát (2010-), Česká republika - F

Horst Seehofer - predseda vlády Bayern (2008-), Nemecko - F

Hannelore Kraft - predsedníčka vlády Nordrhein-Westfalen (2010-), Nemecko - F

Reiner Haseloff - predseda vlády Sachsen-Anhalt (2011-), Nemecko - F

Stefan Erik Wallin - minister obrany (2011-), Fínsko - F

Gary Richard Herbert - guvernér Utah (2009-), USA - F

Egon Alfred Klepsch – politik CDU, prezident EP (92-94)zom.2010,Nemecko-F

Remo Gaspari (1921-2011) – ministr obrany (1987), Taliansko - K

Jean Asselborn –ministr zahraničných vecí (2004-), Luxembursko – F

Stephen Francis Smith – minister zahraničných vecí (2007-2010), Austrália - 0

Wolfagng Thierse – prezident Bundestag (1998-2005), Nemecko - F

Dag Terje Andersen – prezident Storting (2009-), Nórsko – F

Roelof Johannes Hendrik Kruisinga – ministr obrany (77-78), Holandsko-K

Fritz Hellwig – politik CDU, Nemecko – F

Urmas Paet – ministr zahraničných vecí (2005-), Estónsko – F

Bernard Accoyer–prezidentAssemblée nationale(07-),Franc.-F

Bradley John Wall – premiér Saskatchewan (2007-),Kanada-F

Matti Kalevi Louekoski-min.spravedlivosti (72-75, 87-90). financií(90-91),Fínsko-K

Hans R. Klecatsky – min.spravodlivosti (1966-70),Rakúsko-K

Karl Dobnigg – politik SPÖ, Rakúsko – F

Ivan Harman – politik SDKÚ, primátor Žilina (2006-10),SR - K

Edzard Schmidt-Jortzig–min. spravedlivosti(96-98),Nemecko-K

Jürgen Dieter Paul Schmude – min.spravodlivosti (81-82), vnútra (82), Nemecko-K

Miloslav Výborný – minister obrany (1996-1998), ČR – K

Ľubomír Harach –minister hospodárstva (199-2002), SR - K

Anton Muheim – prezident Nationalrat (73-74),Švajčiarsko–F

Jon M. Huntsman – guvernér Utah, USA – F

Tarja Cronberg – ministerka práce (07-), Fínsko - 0

Dieter-L. Koch – politik CDU, Nemecko – F

Nadja Hirsch – politička FDP , Nemecko - 0

Anja Weisgerber – politička CSU, Nemecko – F

Heinz Glombeck – politik FDP, Nemecko – F

Sabine Verheyen – politička CDU, Nemecko – 0

Siegfried Balleis–politik CSU,starosta Elangen(96-),Nemecko- F

Thomas Webel – politik CDU, Nemecko – F

Michael Cramer – politik Bündnis 90/Die Grünen, Nemecko-F

Herbert Reul – politik CDU, Nemecko - F

Peter Schulz–politik SPSD,starostaHamburg(71-74),Nemecko-F

Jürgen Herrmann – politik  CDU, Nemecko – F

Reinhard Hans  Bütikofer – Bündnis 90/Die Grünen, Nemec-F

Thomas Gambke - Bündnis 90/Die Grünen, Nemecko-F

Elisabeth Köstinger – politička ÖVP, Rakúsko – F

Harald Koch – politik Die Linke, Nemecko . F

Monika Hohlmeier–min. školstva Bayern (98-05),Nemecko-F

Othmar Karas – politik ÖVP, Rakúsko – F

Oliver Krischer – politik Bündnis 90/Die Grünen, Nemecko-F

Birgit Irmgard Diezel–prezid. Landtag Thüringen(09-, Nem.-F

Matthias W. Birkwald – politik Die Linke, Nemecko - F

Thomas Dörflinger – politik CDU, Nemecko – F

Wolfgang Jüttner – politik SPD, Nemecko  - F

Andrej Hunko – politik Die Linke, Nemecko – 0

Manuela Schwesig – min.soc.vecí a zdravot. Mecklenburg-Vorpommern (2008-), Nemecko - F

Klaus Schüler – politik CDU, Nemecko – F

Josef Schlarmann – politik CDU, Nemecko – F

Thomas Röwekamp – politik CDU, Nemecko – F

Jürgen Seidel–m.hosp.MecklenburgVorpommern(06-),Nem-F

Peter Jacoby-minister financií Saarland (1999-), Nemecko-F

Petra Kammerevert-politička SPD, Nemecko – F

Silvana Koch-Mehrin – politička FDP, Nemecko- F

Hans-Peter Mayer – politik CDU, Nemecko – F

Kateřina Klasnová – politčka VV, ČR – 0

Agnes Krumwiede–politička Bündnis90/Die Grünen,Nemec-F

Heinz Lanfermann – politik FDP, Nemecko – F

Ralph Lenkert – politik Die Linke, Nemecko - F

Sahra Wagenknecht – politička Die Linke, Nemecko - F

Florian Bernschneider-politik FDP, Nemecko-F

Hannes Swoboda-politik SPÖ, Rakúsko-F

Renate Thekla Walburga Maria Sommer–polit.CDU,Nem.-F

Helmut Sauer – politik CDU, Nemecko – F

Angelika Niebler – politička CSU, Nemecko-F

Günter Lach – politik CDU, Nemecko – F

Ingbert Liebing-politik  CDU, Nemecko – F

Wolfgang Ploog – politik CDU, Nemecko – F,0

Markus Tressel  - politik Bündnis 90/Die Grünen, Nemecko-F

Jochen Pack – politik ÖVP, Rakúsko – F

Pavol Frešo – politik SDKÚ-DS, SR – K

Tomáš Galbavý – politik SDKÚ-DS, SR – K,K

Lucia Žitňanská – ministerka spravodlivosti (2006), SR – K

Martin Fedor – minister obrany (2006), SR – K,K,K

Pavol Kubovič – politik SDKÚ-DS, SR – K,K

Milan Hort – politik SDKÚ-DS, SR – K,K

Jozef Banáš – politik SDKÚ-DS, SR – K,K

Iveta Radičová–minister.práce, soc.vecí a rodiny (05-06), predsedníčka vlády (2010-), SR-K

Ivan Štefanec – politik SDKÚ-DS, SR - K

Tatiana Rosová – politička SDKÚ-DS, SR – K

Rafael Rafaj – politik SNS, SR - K

Jan Korte – politik DIE LINKE, Nemecko – F

Ulrich Goll – min. spravodlivosti Baden-Württemberg,Nem.-F

Helmut Zilk – starosta Wien (84-94), Rakúsko – F

Hannes Bauer – politik SPÖ, Rakúsko – F

Monika Grütters – politčka CDU, Nemecko – F

Karin Miklautsch–ministerka spravodlivosti (04-07),Rakúsko-F

Philipp Mißfelder – politik CDU, Nemecko – F,F,F,F,F,F

Hans Koschnick – starosta Bremen (1967-85), Nemecko – F,F

Björn Engholm – preds.vlády Schleswig-Hols.(88-93) Nemecko-F

Christian Schmidt – politik CSU, Nemecko – F

Gudrun Kopp – politička FDP, Nemecko – F

Bärbel Dieckmann – starostka Bonn, Nemecko – F

Juraj Liška – minister obrany (03-06), SR – K,K,F

Jaroslav Riha – politik SDSS, SR – F

Ján Kvorka – politik SMER-SD, SR - K

Caspar Einem-minister hosp. a dopravy (1997-2000),Rakúsko-F

Andrej Ďurkovský - primátor Bratislavy, SR - F

Karel Březina - minister, ČR - K

Jef Tavernier - ministerzdravotníctva, Belgicko - 0

Vladimír Železný - politik EP, ČR - 0

Eduard Zeman - minister, ČR - K

Ronald Weiser - veľvyslanec USA v SR, USA - K

Pavel Rychetský - minister spravodlivosti, ČR - K

Jan Marinus Wiersma - politik EP, Holandsko - K

Petra Buzková - politička, ČR - K

Herbert Scheibner - minister  obrany, Rakúsko - F

Norbert Blüm - minister práce a soc.vecí, Nemecko - F

Georg Pehm - prezident Bundesrat, Rakúsko  - 0

Neil Andrew - predseda Snemovne reprezentantov, Austrália - F

Markus Meckel - politik SPD, Nemecko - F

Jarmila Boháčková - politička ČSSD, ČR - F

Peter Struck - minister obrany, Nemecko - F

Rita Süssmuth - prezidentka Bundestag, Nemecko - F

Jozef Murgaš - politik SMĚR, SR - K

Jörg Haider - predseda vlády Kärnten, Rakúsko - F

Mirek Topolánek - predseda ODS, ČR - F

Klaus Wowereit - starosta Berlin, Nemecko - F

Hans Niessl - predseda vlády Burgenland, Rakúsko - F

Herbert Sausgruber - predseda vlády Voralberg, Rakúsko - F

Trix Heberlein - prezidentka Nationalrat(1998-99),Švajčiarsko-F

Peter Hess - prezident Nationalrat (2000-01),Švajčiarsko - F

Jan Zahradil - politik ODS, ČR - F

Jaroslav Zvěřina - politik, ČR - F,0

Pavol Kanis - býv.minister obrany, SR - 0

Jozef Migaš - býv.predseda NRSR, SR – K

Peter Tatár - politik, SR - K

Anna Záborská - politička KDH, SR - 0

Ursula Plassnik - min. zahr. vecí, Rakúsko - F

Ulla Margrethe Sandbaek - politička EP, Dánsko - F

Johann N. Schneider-Ammann - politik, Švajčiarsko – F

Ivan Laluha – politik, SR - K

Sergej  Kozlík – podpredseda vlády (1994-98), SR – K

Ladislav Pittner – minister vnútra (1998-2001), SR - K

John W. Hickenlooper - starosta Denver, USA - F

Renate Künast  - ministerka poľnohospodárstva, Nemecko - F

Kimmo Kiljunen - politik, Fínsko - F

Rosmarie Dormann - politička, Švajčiarsko - F

Karin Radermacher - politička SPD, Nemecko - 0

Brigitte Lösch - politička Bündnis 90/Die Grünen, Nemecko - F

Marshall B. Pitts, Jr. - starosta Fayetteville, USA - F

Sigmar-Peter Schuldt - politik, Nemecko - 0

Ludwig Caluwe - politik, Belgicko - 0

Maria Rauch-Kallat-min.zdravotníctva, Rakúsko - F,0

Herman de Croo - prezident parlamentu, Belgicko - 0

Juraj Blanár - politik SMER, predtým jazdec ralley, SR - F

Hans-Gert Pöttering - politik EP, predseda EVP, Nemecko - F

Renate Blank - politička CSU, Nemecko - F

Dieter Hausold - politik , Nemecko - F

Diemut R. Theato - politička EP, Nemecko - F

Ernst Leuenberger - politik, Švajčiarsko - F

Christian Lindner - poltik, Nemecko - 0

Franz Morak - politik, Rakúsko - F

Rainer Volkmann - politik SPD, Nemecko - 0

Rolf Einmahl - politik CDU, Nemecko - 0

Gerold Bührer - politik, Švajčiarsko - F,F

Hildegard Fässler-Osterwalder - politička, Švajčiarsko - F

Jan Petersen - minister zahr. vecí, Nórsko - F

Armin Laschet - politik EP, Nemecko - F

Piia-Noora Kauppi - politička EP, - F

Reinhard Rack - politik EP, Nemecko - F

Bernhard Recker - politik, Nemecko - F

Milan Gaľa - politik SDKÚ, SR - K,F

Johannes Randegger - politik, Švajčiarsko - F

Soňa Paukrtová - politička, ČR - 0

Kay Barnes - starostka Kansas City, USA - F

Manuel A. Diaz - starosta Miami, USA - F

Christean Wagner - min.spravodlivosti Hessen,Nemecko - F

Alexander Slafkovský - politik DS,starosta Lipt.Mikul.,SR- K,K

Hans-Artur Bauckhage - minister Rheinland-Pfalz, Nemec.-F

Uwe Küster - politik, Nemecko - F,F

Peter Kurth - politik, Nemecko - F

Jutta Appelt - politička, Nemecko - F

Gisela Piltz - politička, Nemecko - F

Jean-Claude Juncker - predseda vlády,Luxemb. – K,K

Angel Marin - viceprezident, Bulharsko - F

Vladimír Špidla - predseda vlády, ČR - K

Mikuláš Dzurinda - predseda vlády, SR - K

Ivan Mikloš - minister financií, SR - F,K

Eduard Kukan - minister zahraničných vecí, SR - K

Seppo Kääriäinen - politik, Fínsko- F

Gheorghe Buzatu - viceprezident Senátu,Rumunsko-F

Gilles de Robien - minister, Francúzsko - F

Birthe Skaarup - politička, Dánsko - F

Mark Latham - politik, Austrália - F

Jonathan Hunt-prezid.Snem.reprezent., N.Zéland-F

Reinhold Lopatka - politik ÖVP, Rakúsko - F

Henning Scherf -  starosta Bremen, Nemecko - F

Gian-Reto Plattner-prezident Rady 2002/03,Švajč.-F

Ernst-Otto Stüber . starosta Bochum, Nemecko - F

Renate Schmidt - ministerka rodiny, Nemecko - F

Brigitte Zypries-min.spravodlivosti, Nemecko - F

René Monory - prezident Senátu, Francúzsko - F

Christian Schwarz-Schilling-býv.minister,Nemecko-F

Heinz Riesenhuber-býv.minister výskumu,Nemecko-F

Dieter Böhmdorfer-býv.minister spravodlivosti,Rakúsko-F

Eduard Oswald - býv. minister, Nemecko - F

Sinikka Mönkäre-ministerka soc.vecí, Fínsko - 0,0

Josef Pröll-minister životného prostredia, Rakúsko - F

Matthias Wissmann-býv.min.dopravy,Nemecko-F

Werner Müller - minister hospodárstva, Nemecko - F

Wolfgang Bötsch - býv. minister, Nemecko - F

Peter Müller - predseda vlády Saarland, Nemecko - F

Ulla Schmidt-ministerka zdravotníctva, Nemecko - F

Alois Rhiel-min. hospodárstva Hessen, Nemecko - F

Sigrid Keler-min.financií Mecklen.-Vorpom.,Nem.-F

Silke Lautenschläger-min.soc.vecí Hessen,Nem.-F

Ralf Hillenberg - politik SPD, Nemecko - 0

Matthias Rössler-minister vedy a umenia,Nemecko-F

Johanna Wanka-min.vedy Brandenburg, Nemecko - F

Gottfried Timm-min.vnútra Mec.-Vorpomm., Nem.-F

Friedrich Merz - politik CDU, Nemecko - F

Jürgen Schreier-minist.vzdelania,kultúry,Nemecko-F

Marta Aibeková - politička HZD, SR - K

Gyula Bárdos - politik SMK, SR - 0

Tibor Cabaj - politik HZDS, SR – 0, K

Ursula Lietz - politička CDU, Nemecko - F

Fritz Rudolf Körper - politik, Nemecko - F

Ivan Gašparovič - prezident, SR - F

Alfred Schöls - politik, Rakúsko - F

Jean-Claude Rennwald - politik, Švajčiarsko - K,F

Alex  Heim - politik, Švajčiarsko - K

Ulrich Schlüer - politik, Švajčiarsko - F

Gerhard Rübenkönig - politik, Nemecko - F

Gerda Hasselfeldt - politička CDU/CSU, Nemecko – F, F

Erich G. Fritz - politik, Nemecko - F

Olav Gutting - politik, Nemecko - F

Jörg Tauss - politik, Nemecko - F

Ursula Heinen - politička, Nemecko - F

Daniel Bahr - politik, Nemecko - F,F

Birgit Homburger - politička, Nemecko - F

Eduard Lintner - politik, Nemecko - F

Winfried Hermann - politik, Nemecko - F

Dagmar Freitag - politička, Nemecko - F

Harald Ringstorff-pr.vlády Meckl.Vorpomm.,Nem.-F

Christine Lehder - politička, Nemecko - F

Susanne Kastner - politička, Nemecko - F

Eckhart Lewering - politik, Nemecko – F, F

Helene Partik-Pablé - politička FPÖ, Rakúsko - F

Walter Posch - politik SPÖ, Rakúsko - F

Johann Maier - politik SPÖ, Rakúsko - F

Peter Haubner - politik v ÖVP, Rakúsko - F

Christa Nickels - politička, Nemecko - F

Jann-Peter Janssen - politik, Nemecko - F

Lydia Westrich - politička, Nemecko - F

Doris Barnett - politička SPD, Nemecko - F

Barbara Prammer-býv.min.zdravotníctva,Rakús.-F

Jitka Gruntová - politička, ČR - 0

Petr Bratský - politik ODS, ČR - F

Claudia Roth - politička, Nemecko - F

Annette Widmann-Mauz - politička, Nemecko - F

Laurenz Meyer - politik CDU, Nemecko - F

Stefan Müller - politik, Nemecko - F

Katrin Göring-Eckardt-politička Grünen,Nemecko-F

Judita Takáčová - politička SDĽ, SR - K

Jirko Malchárek - politik ANO, SR - 0

Lubomír Dzurák - politik SDĽ, SR – K

Anton Juriš – politik Strana zelených, SR-K

Margita Adamčíková – politička SDA, SR – K

Viktor Nižňanský – politik, SR – K

Zdeněk Maršíček – politik KSČM, ČR – 0

Karel Barták – politik, ČR – 0, F

Michal Feik – politik, SR – K

Katarína Tóthová – podpredsedníčka vlády (94-98), SR – 0

Peter Miššík – politik SDKÚ, SR – K

Karol Fajnor – politik KSS, SR - K

Jozef Markuš – predseda Matice slovenskej, SR - K

Alena Páralová – politička ODS, ČR - F

Jaromír Kohlíček – politik KSČM, ČR - 0

Richard Falbr - politik, ČR - K

Iris Gleicke - politička, Nemecko - F

Ulrike Kuhlo - politička FDP, Nemecko - F

Achim Grossmann - politik SPD, Nemecko - F 

Dušan Čaplovič-politik SMER,historik,SR-K,K

Ivan Langer - politik, ČR - K

Miroslav Číž - politik SMER, SR - K

Marián Kollár - politik HZD, SR - K

Günter Nooke - politik CDU,Nemecko - F

????Barbara Richstein - politička, Nemecko - F?

Daniela Raab - politička, Nemecko - F

Herbert Knoblich-prez.Landtag Brandenburg,Nem.-F

Marga Elser - politička SPD, Nemecko - F

Petra Pau - politička, Nemecko - F

Gerd Höfer - politik, Nemecko - F

Peter Weiss - politik SDA, SR - 0

Frans Schrauwen - starosta Essen, Belgicko - K

Jörg van Essen - politik FDP, Nemecko - F

Axel Schäfer - politik, Nemecko - F

Ronald Pofalla - politik CDU/CSU, Nemecko - F

Hans-Günter Bruckmann - politik, Nemecko - F

Fritz Verzetnitsch - politik, Rakúsko - F

Ján Ľupták - politik ZRS, SR - 0,F

Dušan Jarjabek - politik HZDS, operný spevák - 0

Ulrich Kelber - politik, Nemecko - F

Friedbert Pflüger - politik CDU, Nemecko - F

Dorothee Mantel - politička, Nemecko - F

Michael Meister - politik CDU, Nemecko - F,F

Jelena V. Hoffmann - politička, Nemecko - F

Andreas Schockenhoff - politik, Nemecko - F

Winfried Nachtwei - politik, Nemecko - F

Libuša Martinčeková - politička SDKÚ, SR - K

SPISOVATELIA – LITERATURE

Petra Haasová – spisoavteľka, ČR - F

Ivan Kamenec – historik, autor lit. Faktu, SR – K

Radka Devátá – poetka, ČR - K

Daniel Hevier – spisovateľ, SR – K

Lenka Tinková – detská spisovateľka, SR - F

Ludvík Vaculík – spisovateľ, publicista, ČR - K

Milan S. Ďurica - historik, SR - K,K

Milan Vároš - spisovateľ, SR - K.K

Roman Samotný - spisovateľ, SR - K

Ľudovít Jambrich - spisovateľ, cestovateľ, SR - K

Pavel Branko - filmový kritik a historik, SR - K

Marián Andričík - spisovateľ, SR - K

Peter Glocko - spisovateľ, SR - K

Miloš Ščepka - autor sci-fi, SR - K

Viliam Jablonický - publicista, SR - K

Lenka Juríková - spisovateľka, SR - K

Ľubomír Feldek - spisovateľ, SR - 0,K

Milan Ferko - spisovateľ, SR - 0

Miroslav Jurika - textár, básnik, SR - K

Mária Ďuríčková - spisovateľka (zom.2004), SR - K

Ján Johanides – spisovateľ (zom.2008), SR - K

Štefan Vraštiak-spoluautor Encyklopédie filmu,SR-K

Ivan Laučík-básnik,skupina Osamelí bežci, SR - K (zom. 2004)

Vincent Šikula - spisovateľ, SR – K (zom. 2001)

Svetoslav Veigl – spisovatel (zom. 2010), SR – K,K

Martin Walser - spisovateľ, Nemecko - F

CIRKEV

Ludwig Schwarz – biskup Linz (2005-), Rakúsko – F

Reinhard Hauke – svätiaci biskup Erfurt (2005-),Nemecko–F

Friedrich Ostermann – svätiaci biskup Münster (81-07),Nem.-F

Franz-Josef Overbeck – biskup Essen (2009-), Nemecko – F

Vitus Huonder – biskup Chur (2007-), Švajčiarsko – F

Pierre Farine–sv. biskup Lausanne-Genf-Fribourg (96-),Švaj.-F

Paul Consbruch – svät.biskup Paderborn (80-99), Nemecko-0,F

Max Georg Freiherr von Twickel–sv.biskup Münster(73-01), Nemecko-F

Alfred Kleinermeilert-svätiaci biskup Trier (1968-2003),Nem.-F

Marian Eleganti-svätiaci biskup Chur (2009-),Švajčiarsko-F

Karl Heinrich Braun-arcibiskup Bamberg(95-01),Nemecko-F,F

Anton Leichtfried-svätiaci biskup St.Pölten (06-), Rakúsko – F

Stephan Ackermann-biskup Trier (2009-), Nemecko – F

Ulrich Boom – svätiaci biskup Würzburg (2008-), Nemecko – F

Paul-Werner Scheele–biskupWürzburg (1979-2003),Nemecko-F

Martin Dutzmann-evanjelický vojenský biskup (08-),Nem.-F

Rudolf Müller-biskup Görlitz (94-06), Nemecko – F,F,F,K

John Dennis Corriveau – biskup Nelson (2007-), Kanada – F

Egon Kapellari – biskup Graz-Seckau (2001-), Rakúsko – F

Martin Werlen – opát Einsiedeln (2001-), Švajčiarsko – F

Czeslaw Kozon – biskup Copenhagen (1995-), Dánsko - F

Rudolf Baláž - banskobystrický biskup, SR – K

František Václav Lobkowicz -ostravsko-opavský biskup, ČR-K

Jaroslav Škarvada - pražský pomocný biskup, ČR - K

Milan Chautur - košický gréckokatlícky biskup, SR – K

Josef Koukl - litoměřický biskup, ČR - K

František Tondra - spišský biskup, SR - K

Alojz Tkáč - košický biskup, SR - K

František Radkovský - plzeňský biskup, ČR - K

Jan Graubner - olomoucký arcibiskup, ČR – K

Godfried Maria Jules Danneels – kardinál, arcibiskup Mechelen, Belgicko - K,F

Eduard Kojnok – rožňanský biskup, SR – K

Giovanni Coppa –apoštolský nuncius v SR (90-94), Taliansko-K

Seán Brady - arcibiskup Armagh, Írsko – F

Lucas van Looy – biskup Gent (2004-), Belgicko - F

Terrence Prendergast - arcibiskup Halifax, Kanada - 0

Hans-Reinhard Koch - svätiaci biskup em. Erfurt, Nemecko - F

Karlheinz Diez - svätiaci biskup Fulda, Nemecko - F

Kieran Conry - biskup Arundel&Brighton, Veľká Británia – F

Vincent Nichols - arcibiskup Birmingham, Veľká Británia - F

Vincent Malone - biskup Liverpool, Veľká Británia - K

Franz Vorrath – svätiaci biskup Essen, Nemecko – F

Bernhard Haßlberger–svätiaci biskup München-Freising,Nem.-F

Rainer Klug – svätiaci biskup Freiburg, Nemecko – F

Carl Norman Cooper – biskup anglikán.cirkvi St.David´s,GB- F

Christopher W. Herbert–biskup anglik.cirkvi St.Albans,GB-F

Marek Leščák - scenárista, SR – K

Richard J. C. Chartres – biskup anglikán.církvi London, GB – F

Graham Dow –biskup anglikán.cirkvi Carlisle, Veľká Británia - F

Martin Hein–biskup evan.cirkvi Kurhessen-Waldeck,Nemecko-F

Martin Wharton – biskup anglikánskej církvi Newcastle, GB- F

Friedrich Weber–biskup evanj-lut.cirkvi Brauschweig,Nem.-0

Frank Otfried July-biskup evanj.cirkvi Württemberg,Nemec.-F

John McIntyre – biskup anglik.cirkvi Gippsland, Austrália - 0

Christoph Kardinal Schönborn – arcibiskup Wien, Rakúsko - F

Anthony Giroux Meagher - arcibiskup Kingston, Kanada - F

Ronald P. Fabbro - biskup London, Kanada - F

Werner Thissen - arcibiskup Hamburg, Nemecko - F

Raymond O. Roussin - arcibiskup Vancouver, Kanada - F

Heinz Josef Algermissen - biskup Fulda, Nemecko - F

Felix Genn - biskup Essen, Nemecko - F

Anton Schlembach - biskup Speyer, Nemecko - F

Theodor Kettmann - svätiaci biskup Osnabrück, Nemecko - F

Josef Homeyer - biskup Hildesheim, Nemecko - F

Otto Georgens - svätiaci biskup Speyer, Nemecko - F

Gerhard Ludwig Mülller - biskup Regensburg,, Nemecko - F

Christian Werner - vojenský biskup, Rakúsko - F

Alois Kothgasser - arcibiskup Salzburg, Rakúsko - F

Alois Schwarz -biskup Gurk-Klagenfurt, Rakúsko - F

Leo Schwarz - svätiaci biskup Trier, Nemecko - F

Ludwig Schick - arcibiskup Bamberg, Nemecko - F

Joachim Kardinal Meisner - arcibiskup Köln, Nemecko - F

Ulrich Neymeyr - svätiaci biskup Mainz, Nemecko - F

Georg Kardinal Sterzinsky - arcibiskup Berlin, Nemecko - F

Norbert Werbs - svätiaci biskup Schwerin, Nemecko - K

INÉ – VARIOUS

Silvia Kimličková - II.vicemiss SR 2012, SR - K

Benedek "Bence" Fliegauf - režisér, scenárista, Maďarsko - K

Vimukhti Jayasundara - režisér, scenárista, Srí Lanka - K

Olgu Baran Kubilay - režisér, scenárista, Turecko - K

Petr Salava - moderátor, producent, ČR - K

Jiří Svoboda - režisér, scenárista, politik KSČM, ČR - K,K

Duo Aratron Aspis (Igor Slovák,Kristína Slováková) - ohňová,fakírska, žonglérska show, SR - K

Zdeněk Zelenka - režisér, scenárista, dramatik, ČR - K

František Němec - kameraman, ČR - K

Srdan Karanović - režisér, scenárista, Srbsko - K

Dušan Gabáni - športový komentátor, novinár, SR - K

Jaroslav Rudiš - spisovateľ, ČR - K

Viktoriya Gromik - producentka, Rusko - K

Oľga Feldeková - spisovateľka, novinárka, scenáristka, dramaturgička, SR - K

Ronald Bergan - autor, filmový historik, kritik, Francúzsko - K

Alena Heribanová - moderátorka STV, SR - K

Denisa Krajčovičová - 1. vicemiss SR 2012, SR - K

Kristína Krajčírová - Miss SR 2012, SR - K

Dominika Tóthová - Miss Sympatia SR 2012, SR - K

Sahraa Karimi - režisérka, herečka, Afganistan - K

Stanislav Párnický - režisér, scenárista, dramaturg, SR - K

Aneta Vignerová - Miss ČR 2009, modelka, ČR - K

Zuzana Glabazňová - redaktorka TV Markíza, SR - K

Martin Repka - režisér, scenárista, producent, SR - K

Alejandro Fadel - režisér, scenárista, herec, producent, Argentína - K

Vasiliy Alekseevich Barkhatov - režisér, scenárista, Rusko - K,F 

Florian Micoud Cossen - režisér, scenárista, Nemecko - F

Josef-Albert "Jo" Baier - režisér, scenárista, Nemecko - F

Jean-Claude Carriere - scenárista, spisovateľ, herec, Francúzsko - K

Peter Carpentier - režisér, herec, scenárista, USA - K

Regina Ziegler - producentka, herečka, Nemecko - F

Heike Wiehler-Timm - dramaturgička, producentka, Nemecko - F

Kerstin Stutterheim - autorka, režisérka, Nemecko - F

Heinz Hölscher - kameraman, Nemecko - K

Dorothee Schön - scenáristka, Nemecko - F

Jeanine Meerapfel - režisérka, scenáristka, Nemecko - F (film)

Ulrich Limmer - producent, scenárista, Nemecko - F

Niko von Glasow - producent, režisér, Nemecko - K

Axel de Roche - režisér, kameraman, Nemecko - K

Marie Noelle - scenáristka, spisovateľka, producentka, režisérka, Francúzsko - F

Peter Sehr - režisér, Nemecko - F

Sabine Derflinger - režisérka, autorka, producentka, Rakúsko - F

Ján Mečiar - moderátor TV JOJ, SR - K

Erika Barkolová - moderátorka TV JOJ, SR - K,K

Aneta Sedlmair-Parišková - moderátorka Markíza, TV JOJ, SR - K

Živko Zalar - kameraman, scenárista, Chorvátsko - K

Samuel Maoz - režisér, scenárista, Izrael - K

Soňa Müllerová - hlásateľka STV, moderátorka, SR - K

Alissa Simon - filmová kurátorka, programová vedúca MFF Palm Springs, USA - K

Eugenio Caballero - production designer-výprava, Mexiko - K

Wanda Hrycová - producentka, riaditeľka Divadlo Nová scéna, SR - K

Zuzana Liová - režisérka, scenáristka, dramaturgička, SR - K

Raymond Kaňa - moderátor, SR - K

Alexandra Hinková - redaktorka TV JOJ, SR - K

Gaia Meucci - filmová kurátorka, Taliansko - K

Li Hongqi - režisér, scenárista, Čína - K

Alex Chung - producent, Čína - K

Róbert Šveda - režisér, SR - K

Peter Bebjak - režisér, herec, scenárista, producent, SR - K

Jaroslav Bouček - producent, ČR - K

Ján Tribula - redaktor TV Markíza, SR - K,K

Zuzana Mináčová – fotografka, SR – K

György Pálfi – režisér, scenárista, Maďarsko – K

Atalay Tasdiken – režisér, scenárista, producent,Turecko – K

Béla Ternovszky – režisér, animátor, Maďarsko – K

Jan Hřebejk – režisér, ČR – K

Iain Harvey – producent, Veľká Británia - K

Miroslav Barták – ilustrátor, humorista, ČR – K

Ondrej Šulaj – režisér, SR - K

Ľubomír Bažík –lekár, kandidáto na primátora ZA, SR - F

Jörn Johan Donner–režisér,herec,producent,spisovatel, politik,Fín.–F,F

Marika Studeničová - mdoerátorka VTV, redaktorka, spisovateľka, SR - K

Ctibor Bachratý - fotograf, SR - K

Martin Kušej – režisér, Rakúsko – F

Wojciech Marczewski – režisér, scenárista, Poľsko - K

Olga Sommerová – dokumentaristka, ČR - K

Robert Gliński – režisér, Poľsko – 0,K

Jiří Hanibal . režisér, scenárista, ČR – K,K

Henrich Krejča – redaktor TV Markíza, cestovatel, SR - K

Jiří Adamec – režisér, herec, CR – K

Laslie MacKenzie – animátorka, Veľká Británia – K

Federico Godfrid – režisér, Argentína – K

Dušan Trančík – režisér, SR – K

Grzegorz Jaroszuk – režisér, Poľsko – K

Petr Jančařík – moderátor ČT, NOVA, herec – K,K,K

Marianna Ďurianová – moderátorka TV Markíza, SR – K

Ann Hui On-Wah- režisérka, producentka, scenáristka, Čína-K

Juraj Nvota – režisér, herec, SR - K

Ludger Abeln – moderátor NDR, Nemecko – F,F,F

Alfond Schuhbeck–kuchár,moderátor,autor,podnikatel, Nemecko-F

Pablo de Vita – filmový kritik, historik, Argentína-K

Aleš Danielis – producent, ČR – K

Roman Rjachovský – scénograf, SR – K,K,K

Gunnar Karlsson – ilustrátor, animátor, Island – K

Halina Pawlowská–spisovatelka,scenáristka,publicistka, yvdavateľka,ČR-K

Vendula Auš Svobodová – prezidentka Kapka naděje, ČR – K

Gabriela Pirošková – moderátorka TA3, STV, SR – K

Pavel Malovič – lekár futba.reprezentácie (94-01), SR - K

Kurt Maetzig - režisér, Nemecko - F

Eberhard Itzenplitz - režisér, Nemecko - K

Zoltán Kamondi – divadelný režisér, Maďarsko – K

Jiří Krejčík – režisér, CZ –K,K,K

Michal Arpáš – gen. Riaditeľ Rádio Okey, SR - K

Peter Kerlík – prekladateľ, žurnalista, SR - K

Maxi Biewer – moderátork RTL, Nemecko – F

Valerij Kupka – básnik, prekladateľ, rusista, SR – K

Jakub Matuška „Masker“ – maliar,streetartista, ČR – K

Olaf Möller – filmový historik, publicista, Nemecko – K

Pavol Gmitter – moderáto TV Markíza, SR – K,K

Tomáš „Hibi“ Matějíček – fotograf, publicista, kurátor (zom.2009), ČR - K

Krzysztof Zanussi – režisér, Poľsko - K

Ladislav Smoljak–režisér, scenárista, herec (zom. 2010),ČR –K

Pavol Barabáš – režisér, scenárista, kameraman, SR – K

Alexis Komnakos – režisér, scenárista, Grécko - K

Andrzej Wajda – režisér, Poľsko – K

Antonín J. Liehm – novinár, filmový kritik, publicista, ČR – K

Thomas Ahlqvist – filmový kritik, Švédsko – K

Ulf Ansorge – moderátor SAT1, Nemecko – F

Miroslav Michalech – moderátor STV, SR - K

Jadranka Handlovská – moderátorka, speváčka, SR - K

Stanislav Pavlík - moderátor STV - K

Angelo Tumminelli – producent, Taliansko – K

Iacopo Quadri – strihač, Taliansko – K

Claudia Landsberger – dokumentaristka, Holandsko – K

Jana Nagyová – prekladateľka, SR – K

Juraj Lehotský – režisér, scenárista, dokumentarista, SR – K

Cristian Mungiu – režisér, scenárista, producent, Rumunsko – K

Osbert Parker –režisér,scenárista,kameraman,animátor, V.Brit.-K

David D´Arcy – filmový kritik, Veľká Británia – K

Viliam Rozboril – moderátor, SR - K

Thomas Ranft – moderátor HR, Nemecko - F

Elena Vácvalová – humoristka, SR – K,K

Phyllis Mollet – konzultantka pre filmové festivaly,Francúzsko-K

Intishal Al Timimi – fotograf, novinár, Irak - K

Eva Quastlerová – moderátorka, SR – K

Goran Paskaljević – režisér, Srbsko – K,K

Oleg Safaralijev – režisér, Azerbajdžan - K

Ezequiel Sarser – režisér, scenárista, Argentína – K

Szabolcs Hajdu – režisér, scenárista, Maďarsko – K

Ivo Maté – býv. generálny riaditeľ  ČT, ČR – K

Gero Hilliger - karikaturista, moderátor, Nemecko - F 

Alexander Mazza – moderátor PRO7, SAT1, herec, Nemecko – F

Bernd Sahling - režisér, Nemecko - K

Martin Kruger - režisér, Nemecko – K

Gholam Reza Ramezani - scenárista, režisér, Irán - K

David Osmand - animátor, Veľká Británia - K

Mário Petrík „Ír“ – reality show Mojsejovci, SR - K

Adolf Born - akademický maliar, ČR - K

Pavel Traubner - neurológ, SR - K,K

Ivana Zajacová - režisérka, scenáristka, animátorka, SR - K

Martin Dostál - režisér, scenárista, ČR - K

Alan J. Sutovsky - režisér, kameraman, USA – K

Patrik Švajda – moderátor TV Markíza, SR - K

Pavel Pavel - výskumník, objaviteľ, ČR - K

Ivan Stadtrucker - scenárista, SR – K,K

Gert de Graaff - režisér, scenárista, kameraman, Holandsko - K

Vlado Balco - režisér, SR - K

Miroslav Cipár - výtvarník, SR - K

Alexander Belousov - podnikateľ (zom.2004), Rusko - K

Liora Belford - režisérka, scenáristka, Izrael - K

Richard Krivda - kameraman, SR - K

Gabriela Gáspárová-Illéšová - sochárka, SR - K

Ján Ďuriš - kameraman, SR – K,K

Aleš Boštička–miestopred.PredstavenstvaBarrandovStudios, ČR-K

Emília Cibulková – dievča z fotografie Karola Plicku, SR - K

Patrik Pašš - producent, SR – K,K,K

Simon Perry – riaditeľ Írskeho filmového fondu, Írsko - K

Ján Jurák – publicista, SR - K

Ľubomír Lipták - historik (zom. 2003), SR - K

Pavol Choma - akademický maliar, SR - K

Laco Teren - výtvarník, SR - K

Peter Maruniak - historik, SR - K

James Ragan - básnik, publicista, USA – K,K

Jan Svěrák - režisér, ČR - K,K,K

Záviš Bochníček - astronóm (zom. 2002), SR - K

Ján Plesník - športový moderátor STV, SR - K

Michal Bujna - športový redaktor, SR - K

Jozef Lipták - karikaturista, SR - K

František Palonder - režisér, SR - K

Jan Čulík - publicista, ČR - K

Jan Doense - režisér, scenárista, Holandsko - K

Mathijs Geijskes - režisér, scenárista, Holandsko - K

Papia Gihoshal - producentka, India - K

Slávko Churý - historik, SR - K

Marino Canzoneri - publicista, Taliansko - K

Štefan Čapka - maliar a grafik, zom. 2006, SR - K

Stanislav Diviš - výtvarník, ČR - K

Saša Gedeon - režisér, ČR - K

Jozef Oklamčák - šéf MISS, SR - K,K

Ivo Pitanguay - chirurg, Brazília - K

Lordan Zafranovič - režisér, Chorvátsko - K

Jozef Poláček-JOPO - moderátor, SR - F

Viliam Fischer - kardiochirurg, SR – K,K

Jaroslav Zápala - športový moderátor, SR - K

Jozef Závacký - akademický maliar, SR - K

Jozef Nodžák-Majster N - moderátor, SR – K,F

Ernest Weidler - moderátor, SR - K

Alena Heribanová - moderátorka, SR – K,K,K

Stanislav Štefánik - moderátor STV, SR - K,K

Karol Gumán - moderátor TA3, SR - K,K

Erik Binder - výtvarník, SR - K

Viktor Frešo - výtvarník, SR - K

Branislav Ondruš - moderátor TV JOJ, SR - K,K

Ada Straková - hlásateľka, SR - K

Katarína Brychtová - moderátorka STV, SR - 0

Dušan Kováč - historik, SR - K

Götz Alsmann - moderátor WDR, Nemecko - F

Christine Westermann-moderátorka WDR,Nem.-F

Iveta Malachovská - moderátorka, SR - K

Dušan Klein - režisér, scenárista, ČR - K

Oľga Valentová - moderátorka, SR - K

Ella Watermann-scenáristka,videoterapeutka,Izrael-K

Gabriela Ďurovková - moderátorka, SR - K

Ivan Ňiňaj - športový moderátor, SR - K

Vido Horňák - režisér, SR - 0,K,K

Axel Bulthaupt - moderátor ARD, Nemecko - F

Peter Kloeppel - moderátor RTL, Nemecko - F

Jörg Pilawa - moderátor ARD, Nemecko - F

Michal Masár - moderátor, SR - K

Dodo Šimončič - kameraman, SR – K,K

Adam Lehocký - redaktor TV Markíza, SR - K

Andrej Bán - novinár, SR - K

Alfons Juck - športový novinár, SR - K

Martin Michal - podnikateľ-majiteľ aerolínií, ČR - K

Ladislav Bariak - režisér, SR - K

Pavel Poulíček - moderátor, ČR - K

Petronela Novosadová - maliarka, porcelán, SR - K

Mário Porubec - redaktor TA3, SR - K

Stanislav Szomolányi-kameraman (Pásla kone na betóne),SR - K,K

Peter Kočiš - moderátor, herec, SR - K

Martin Sarvaš - moderátor, textár, SR - K

Martin Krupa - býv. redaktor TV Markíza, SR - K

Marcel Merčiak - redaktor STV, SR - K

Pavol Chovanec - moderátor, SR – K,K,K

Miriam Žiaková – moderátorka, redaktorka,novinárka, SR –K

Vladimír Voštinár – moderátor TV JOJ, SR – K

Tamás Tóth – ežisér, scenárista, strihač, Maďarsko – K

Damjan Kozole – režisér, scenárista, Slovinsko – K

Daniel Krajcer - redaktor, moderátor, SR - K

Katarína Kachútová - redaktorka TA3, SR - K

TOPlist